Bądź piękna w bikini (KONKURS)
access_time 2013-06-28 11:32:00
Perfect Body i portal Tarnow.net.pl ogłasza kolejny konkurs. Do zdobycia bony rabatowe na pakiet "4 kroki do bikini".
Kalendarzowe lato już rozpoczęte. Urlop w pracy załatwiony, plany wakacyjne wyklarowane. Najwyższa pora pomyśleć o sobie, o tym jak wyglądać pięknie i szczupło na plaży. Perfect Body przygotowało dla czytelników Tarnow.net.pl specjalny WAKACYJNY PAKIET ODCHUDZAJĄCY, dzięki któremu każda kobieta w szybkim czasie zostanie królową plaży. Pakiet "4 kroki do bikini" obejmuje:
 • 2 treningi 30 minutowe na urządzeniu Vacu S-Class, dzięki temu urządzeniu 4 razy szybciej spalana jest tkanka tłuszczowa,
 • 2 treningi na urządzeniu Platforma Wibracyjna. Trening angażuje 90 proc. włókien mięśniowych, dzięki czemu przez 15 minut ćwiczeń nasze mięśnie odczuwają ten wysiłek jako 1,5 godzinny trening siłowy,
 • 4 masaże odchudzające bańką chińską. Najmodniejsza i bardzo skuteczna walka z niechcianą pomarańczową skórką,
 • 8 masaży 30 minutowych na urządzeniu Roll-masaż, przyjemny masaż rolkowy całego ciała modelujący oraz ujędrniający sylwetkę.
  Ciągle podejmujesz nowe diety odchudzające, które nie przynoszą efektów? Marzysz o uzyskaniu szczupłej i zgrabnej sylwetki?
  Weź udział w konkursie
  Do zdobycia: BONY ZNIŻKOWE na pakiet "4 kroki do bikini" w cenie 140 zł. Cena regularna 280 zł. Zasady konkursu: Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 4 lipca swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu bonów zniżkowych. W temacie wiadomości należy wpisać: "4 kroki".
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy: tel. 530-997-991 e-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 19 kg, w obwodach łączny spadek 110 cm tj.: 13 cm pod biustem, 26,5 cm w pasie, 19,5 cm w biodrach, po 18 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
 • Komentarze...