Cyrk Korona wystąpi w Tarnowie z nowym show (KONKURS)
access_time 2013-06-07 12:02:38
Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu". W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.
Terminarz spektakli:
  • 12 czerwca (środa) godz. 17.30
  • 13 czerwca (czwartek) godz. 17.30 Miejsce: ul. Piłsudskiego 32, Stadion KS Błękitni Bilety: kasa przed spektaklem Bilety on-line: www.cyrk-korona.com.pl Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów. Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog. Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić! Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem facebook.com/cyrkkorona
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia do Cyrku Korona obowiązujące na spektakle w Tarnowie w środę lub czwartek (12, 13 czerwca). Zadanie konkursowe: Proszę podać imię i nazwisko jednego z właścicieli Cyrku Korona. Podpowiedź na cyrk-korona.com.pl. Każdy kto prześle prawidłową odpowiedź na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do wtorku, 11 czerwca do godz. 9.00, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu, weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: CYRK. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Zwycięzcy: Marta Ł., Rafał Ch. Gratulujemy!
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A