Poznajcie 10 kandydatek walczących o tytuł Miss Studentek (FOTO)
access_time 2013-05-13 18:30:15
W piątek, 17 maja, podczas imprezy w 139 Multi Club w Śmignie przekonamy się, która spośród 10 finalistek wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie zdobędzie koronę, tytuł najpiękniejszej i atrakcyjne nagrody.
Jury składające się z przedstawicieli organizatorów, stylistki i dziennikarzy lokalnych mediów wybrało 10 finalistek spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Na decyzję miał wpływ nie tylko wygląd kandydatek, ale także ich merytoryczna i językowa wypowiedź zawarta w zgłoszeniu. Do finału przeszły:
 • Mariola Bandyk (II rok administracja publiczna, ur. 1992 r.)
 • Anna Boryczka (III rok administracja publiczna, ur. 1991 r.)
 • Sonia Gądek (I rok wychowanie fizyczne, ur. 1993 r.)
 • Monika Grajdura (I rok ekonomia, ur. 1993 r.)
 • Adriana Łysoń (I rok administracja publiczna, ur. 1993 r.)
 • Sylwia Pakocka (III rok administracja publiczna, ur. 1990 r.)
 • Lidia Ryba (II rok filologia angielska, ur. 1992 r.)
 • Patrycja Sarat (III rok ochrona środowiska, ur. 1991 r.)
 • Kamila Skórka (II rok administracja publiczna, ur. 1992 r.)
 • Liliana Zielińska (I rok wzornictwo, ur. 1991 r.) Przygotowania finałowej dziesiątki do ostatniego etapu wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie trwają pełną parą. Kilka dni temu kandydatki gościły w Salonie Fryzur Elżbieta Piechna, aby po odpowiednim przygotowaniu włosów i makijażu trafić przed obiektyw Tomasza Sobczaka, cenionego tarnowskiego fotografa. W trakcie sesji studentkom starającym się o tytuł najpiękniejszej towarzyszyła kamera. Wypowiedzi kandydatek można będzie obejrzeć na stronie telewizji regionalnej Imav.tv. W piątek, 17 maja, od godz. 21.00, odbędzie się impreza klubowa w stylu amerykańskich bractw studenckich w 139 Multi Club w Śmignie. Będzie dobra muzyka, czerwone kubki i koszulki z greckimi literami. Główną atrakcją imprezy będzie finał wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie. Kandydatki zaprezentują się w różnych strojach na specjalnie przygotowanym wybiegu i zmierzą się z pytaniami zadawanymi na żywo przez członków jury. Organizatorzy Juwenaliów Tarnowskich 2013, w ramach których odbędzie się impreza połączona z wyborami, wraz z firmą Mądel zapewnili darmowy transport do Śmigna. Odjazd autobusu o godzinie 20.30 i 21.00 z ulicy Goldhammera (obok budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej). Powroty zaplanowano na godzinę 2.30 i 3.00 w nocy. Miss Studentek PWSZ w Tarnowie wybrana podczas piątkowej imprezy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł oraz biżuterię od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wizażem od "Studia Fryzur Agnieszka Majcher & Klaudia Buch", voucher na kwotę 250 zł do salonu odnowy biologicznej "Body Line", bon upominkowy o wartości 350 zł na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w "Perfect Body". Dla pierwszej wicemiss oprócz tytułu przypadną nagrody: biżuteria od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, bon upominkowy o wartości 350 zł na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w "Perfect Body". Druga wicemiss otrzyma biżuterię od jubilera SEZAM oraz bon upominkowy o wartości 150 zł na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w "Perfect Body". Uczestnicy imprezy zebrani w klubie 139 w Śmignie wybiorą Miss Publiczności, której przypadnie: biżuteria od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wizażem od "Studia Fryzur Agnieszka Majcher & Klaudia Buch", voucher na kwotę 250 zł do salonu odnowy biologicznej "Body Line" i bon upominkowy o wartości 150 zł na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w "Perfect Body". Zobacz także:
 • Kabareton ze śmieszną ceną biletu
 • Grubson na finale Juwenaliów Tarnowskich 2013
 • Oficjalna strona Juwenaliów Tarnowskich 2013
 • Komentarze...