Robotico - kursy programowania i robotyki dla dzieci
access_time 2013-04-29 10:00:29
Robotico to nauka programowania i robotyki przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Dzięki takim zajęciom dzieci odkrywają pasję do nauki przedmiotów ścisłych oraz odkrywają swoje talenty. Dzieci budują i programują fantastyczne roboty, które pokazują im jak działa otaczający je świat.
Robotico to zajęcia dla dzieci i młodzieży, na których młodzi adepci robotyki konstruują i programują roboty. Warsztaty łączą w sobie zajęcia z informatyki, robotyki, konstrukcji maszyn, nauk matematyczno-przyrodniczych i poznawania świata, ale przede wszystkim są dla dzieci dobrą zabawą. Na zajęciach uczestnicy budują przeróżne konstrukcje z klocków LEGO, a następnie uczą się jak je programować. Dlaczego warto?
  • podczas zajęć dzieci rozwijają swoją kreatywność,
  • nabywają umiejętności pracy zespołowej,
  • uczą się logicznego myślenia,
  • poznają wybrane zagadnienia z dziedzin takich jak: informatyka, matematyka, fizyka, robotyka czy konstrukcja maszyn,
  • na zajęciach jest minimum teorii i maksimum praktyki - dzięki temu wiedza jest bardzo szybko przyswajana i można ją od razu wykorzystać sprawdzając działanie robota. W ofercie Robotico znajdują się kursy programowania i robotyki przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Forma zajęć to do wyboru: zajęcia pozalekcyjne, kursy weekendowe, półkolonie, ferie i wakacje, a nasza metoda to nauka przez zabawę. Podczas warsztatów uczestnicy poznają przeróżne zagadnienia z dziedziny informatyki, fizyki, matematyki, robotyki i konstrukcji maszyn. Wiedza podana jest w przystępny i ciekawy sposób, dzięki czemu łatwo jest przyswajana. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami do udziału w zajęciach pokazowych z robotyki podczas bezpłatnych dni otwartych, które odbędą się od 1 do 4 maja (obowiązują zapisy).
  • Komentarze...