Sprawdź, ile lat ma Twoje ciało (KONKURS)
access_time 2013-04-26 11:32:15
Perfect Body i portal Tarnow.net.pl ogłasza kolejny konkurs. Do zdobycia test wellness z analizą składu ciała, dzięki któremu dowiesz się w jakim stanie jest Twój organizm.
Zastanawiałeś się kiedyś z czego zbudowane jest Twoje ciało? Jak styl Twojego życia, odżywiania, stres wpływa na Twój organizm? Analiza składu ciała to dokładniejsze określenie budowy organizmu na certyfikowanym medycznie analizatorze TANITA. Każdy z nas potrafi sam określić wskaźnik BMI, który bierze pod uwagę dwa parametry: wagę oraz wzrost. Niestety często okazuje się, że prawidłowe BMI czyli 18,5 - 24,9, wcale nie oznacza świetnego samopoczucia i idealnego zdrowia. Nasza waga to suma dwóch tkanek: tłuszczowej i beztłuszczowej, którą są: mięśnie, kości oraz woda, które powinny być w odpowiednich proporcjach. W trakcie analizy składu ciała urządzenie określa metabolizm podstawowy oraz wiek komórkowy, ilość wody, mięśni oraz poziom tkanki tłuszczowej, działając na zasadzie oporności tkanek na impuls elektryczny. Dzięki uzyskanym wynikom: poziom wody, zawartość tkanki tłuszczowej, waga beztłuszczowej masy ciała, wiek komórkowy, trenerzy Studia Modelowania Sylwetki dobiorą indywidualnie dopasowany program treningowy oraz odpowiedni sposób odżywiania. Wprowadzając równowagę odżywczą, natychmiast poczujesz zmianę w funkcjonowaniu Twojego ciała! Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie Twojego zdrowia, diety, zmiany nawyków żywieniowych zapraszamy na analizę składu ciała z poradą dietetyczną. Co otrzymujesz?
 • kompleksową analizę składu ciała wraz z doradztwem dietetycznym,
 • pomiar całego ciała wraz z pomiarem zawartości tkanki tłuszczowej,
 • określenie poziomu nawodnienia organizmu i poziomu masy mięśniowej,
 • badanie wieku metabolicznego oraz ogólnego stanu organizmu,
 • określenie poziomu metabolizmu spoczynkowego i tłuszczu wisceralnego,
 • sporządzenie wywiadu na temat odżywiania,
 • cenne wskazówki i porady, jak zdrowo się odżywiać,
 • sposób na zdrową utratę zbędnych kilogramów. Dla kogo jest ta analiza?
 • osoby pełnoletnie, kobiety i mężczyźni ważący do 150 kg,
 • przeciwwskazaniem jest ciąża, aktualna miesiączka i rozrusznik serca,
 • najlepsze wyniki osiągamy 2 godziny po jedzeniu.
  Ciągle podejmujesz nowe diety odchudzające, które nie przynoszą efektów? Marzysz o uzyskaniu szczupłej i zgrabnej sylwetki? Weź udział w konkursie
  Do zdobycia:
 • Darmowe wejście na test wellness z analizą składu ciała.
 • Bon zniżkowy na poradę dietetyczną w cenie 30 zł. Cena regularna porady dietetycznej wraz z analizą składu ciała to 100 zł. Zasady konkursu Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 8 maja swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek na test wellness z analizą składu ciała lub bon zniżkowy na poradę dietetyczną. W temacie wiadomości należy wpisać: "test wellness" lub "bon zniżkowy - porada". Zwycięscy:
 • "test wellness": Kinga A., Magdalena P., Mateusz F., Karina W., Maria K., Agata M., Klaudia Ż., Ewelina S., Katarzyna K., Michał W.
 • "bon zniżkowy - porada": Ewa G., Bogumiła K., Aneta S., Joanna J., Agata S., Ze względu na duże zainteresowanie konkursem organizatorzy powiększyli liczbę zwycięzców, dodatkowe osoby zostaną poinformowane telefonicznie bądź mailowo. Zwycięzcom gratulujemy!
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy na kurs: tel. 783-130-598 E-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 17 kg, w obwodach łączny spadek 100 cm tj.: 10 cm pod biustem, 26 cm w pasie, 18 cm w biodrach, po 16 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
 • Komentarze...