Rozdajemy bilety na spektakl "Czego nie widać" (KONKURS)
access_time 2013-04-19 14:42:08
Już w sobotę o godz. 19.00 farsa, która rozbawi Was do łez. Przygotowaliśmy konkursy, w których do wygrania bilety na spektakl "Czego nie widać".
O spektaklu: Wartka i zabawna akcja, obok klasycznego zabiegu teatru w teatrze, karmi się zaskakującym chwytem inscenizacyjnym. Pewien wycinek tekstu oglądamy w trzech wersjach: w trakcie jednej z ostatnich prób, podczas rutynowego pokazu na wyjeździe (od kulis!) oraz przy okazji przedstawienia pożegnalnego. Źródłem komizmu są tu słowne i sytuacyjne spięcia między zespołem artystycznym i technicznym, spowodowane czynionymi sobie w trakcie występów, całkiem prywatnymi złośliwościami. Spektakl "Czego nie widać" Miejsce: Duża Scena, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: sobota, 20 kwietnia - godz. 19.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Czego nie widać". Do wygrania: - Zaproszenia na spektakl prezentowany w sobotę, 20 kwietnia o godz. 19.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do piątku, 19 kwietnia do godz. 19.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o wygranej.
Komentarze...