10 podwójnych zaproszeń na Galę Urodzinową Miasta (KONKURS)
access_time 2013-03-05 11:30:05
To już 683. urodziny naszego miasta. Uroczysta Gala z okazji rocznicy nadania praw miejskich odbędzie się w czwartek, 7 marca o godz. 17.00 w Tarnowskim Teatrze.
Na uczestników Gali czekać będą urodzinowe prezenty – niespodzianki oraz prawdziwy tort. A kilka godzin wcześniej, w samo południe, najmłodsi tarnowianie wezmą udział w Słodkich Urodzinach Tarnowa. Obchody rozpoczną się przed pomnikiem króla Władysława Łokietka, a następnie barwny korowód z konnym orszakiem i hetmanem Tarnowskim na czele przemaszeruje na Rynek. - To jest impreza otwarta, nie ma na nią specjalnych zaproszeń. Dedykujemy ją najmłodszym mieszkańcom i głównie ich zapraszamy. Będą słodkości, baloniki i chorągiewki – mówi dyrektor Wydziału Marki Miasta Maria Zawada - Bilik. Druga część uroczystości to wspomniany na wstępie teatr. Podczas Gali Urodzinowej wręczone zostaną statuetki „Ambasador Tarnowa” za zasługi w budowaniu wizerunku miasta na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz tarnowskie „Weny” dla dziennikarzy. Uroczystość uświetni koncert zespołu Jazz Contest Band. Gala Urodzinowa to impreza otwarta.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy 10 podwójnych zaproszeń na Galę Urodzinową Miasta, która odbędzie się w czwartek, 7 marca o godz. 17.00 w Tarnowskim Teatrze. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 6 marca do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "urodziny" Zwycięzcy: Monika W., Zdzisław T., Dominik J., Bartosz W., Ula O., Magdalena T., Gabriela B., Paulina D., Grzegorz C., Jacek B. Gratulujemy! Zobacz także:
  • Aleksander Grad honorowym ambasadorem Tarnowa (FOTO)
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A