Jesteś tym, co jesz (KONKURS)
access_time 2013-04-12 12:03:00
Rusza konkurs Perfect Body – Studio Modelowania Sylwetki w Tarnowie i portalu Tarnow.net.pl. Do zdobycia bony rabatowe oraz wejściówki na lekcję o zdrowym odżywianiu o wartości kilkuset złotych.
Otyłość oraz związane z nią pojawianie się defektów skórnych, stały się powszechnym problem w codziennym życiu. Już, co drugi Polak cierpi na nadwagę lub otyłość. Portal Tarnow.net.pl raz w tygodniu będzie oferował swoim czytelnikom szereg usług z kategorii zdrowego odżywiania oraz modelowania sylwetki. Na początek Perfect Body przygotowało kurs "Wyzwanie na Odchudzanie", gdzie w grupie wsparcia dowiesz się wszystkiego o prawidłowym odżywianiu. Dzięki 12-tygodniowemu kursowi raz w tygodniu oprócz wiedzy otrzymasz motywacje oraz wsparcie grupy, systematyczność, regularność oraz indywidualną kontrole wyników i postępów. Każdy uczestnik otrzyma zalecenia dopasowane do jego potrzeb. Podczas kursu będziemy dyskutować na temat m.in.:
 • jaką wodę kupować i jak ją pić w ciągu dnia,
 • jak planować i robić zakupy,
 • jak jeść poza domem, co zamawiać w restauracjach,
 • błonnik: prawda i mity
 • węglowodany, białka i tłuszcze, w jakich produktach się znajdują i jak je łączyć ze sobą.
  Ciągle podejmujesz nowe diety odchudzające, które nie przynoszą efektów? Marzysz o uzyskaniu szczupłej i zgrabnej sylwetki? Weź udział w konkursie
  Do zdobycia:
 • Bon rabatowy dla zdecydowanych czytelników uprawniający do ceny promocyjnej kursu 200 zł. Cena regularna 840 zł.
 • Dla niezdecydowanych wejściówka na pierwszą lekcję o zdrowym odżywianiu. Na wtorkowe i piątkowe spotkanie, łącznie do rozdania 20 wejściówek. Spotkania odbędą się we wtorek, 16 kwietnia o godz 19.00 lub w piątek, 19 kwietnia o godz. 18.00. Zasady konkursu Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do poniedziałku, 15 kwietnia swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek na pierwszą lekcję o zdrowym odżywianiu, która odbędzie się we wtorek, 16 kwietnia o godz 19.00 lub w piątek, 19 kwietnia o godz. 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać: "Wyzwanie na Odchudzanie - wtorek" lub "Wyzwanie na Odchudzanie - piątek". Jeśli interesuje Was bon rabatowy uprawniający do ceny promocyjnej kursu w temacie wiadomości należy wpisać: "Wyzwanie na Odchudzanie - bon rabatowy". Zwycięzcy: Bożena T., Patrycja T., Jolanta D., Józefa M., Marzena M., Małgorzata J., Alicja K., Joanna M., Joanna B., Aleksandra K., Bożena K., Joanna R., Tomasz C., Agnieszka Z., Urszula D., Agnieszka C., Wioletta T., Joanna B., Katarzyna S., Grażyna C., Edyta K., Iwona K. Gratulujemy!
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy na kurs: tel. 783-130-598 E-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 17 kg, w obwodach łączny spadek 100 cm tj.: 10 cm pod biustem, 26 cm w pasie, 18 cm w biodrach, po 16 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
 • Komentarze...