Drugie zwycięstwo beniaminka z Tarnowa (FOTO)
access_time 2012-11-02 13:42:39
Szczypiorniści Control Process pokonali AZS Politechnika Łódzka 27 do 21. Po siedmiu meczach, to drugie zwycięstwo tarnowian w tym sezonie.
Bramkę dającą prowadzenie zdobył Mikołaj Sygnarowicz. Kolejne trzy pojawiły się na koncie tarnowian po rzutach Mikołaja Grzesika. Dopiero w ósmej minucie meczu, pierwszego gola dla "akademików"zdobył Trojanowski. Po 17 minutach i bramce Bartłomieja Siedlika tarnowianie prowadzili już 10:2. W końcówce pierwszej połowy udało się łodzianom zmniejszyć straty do sześciu bramek. Po zmianie stron nieco lepiej zagrali goście i w 44. minucie przegrywali już tylko 15:17. Riposta szczypiornistów Control Processu była jednak błyskawiczna. Z rzutu karnego bramkarza AZS-u pokonał Paweł Bieś. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Kacper Król, a następnie Bartłomiej Siedlik i Jakub Hudzik. Na osiem minut przed końcem gospodarze prowadzili pewnie 22:15. W końcówce popełnili kilka błędów, ale drugiego w lidze zwycięstwa nie wypuścili już z rąk.
 Control Process Tarnów– AZS Politechnika Łódzka 27:21 (14:8)
 Bramki: Grzesik 6, Bieś 4, Król 4, Sygnarowicz 3, Siedlik 3, Janas 2, Michalik 2, Niedojadło 2, Hudzik 1 – Trojanowski 4, Dankowski 4, Kucharski 3, Urbański 3, Żuk 2, Walczak 2, Gościłowicz 2, Morąg 1. Foto: Tomasz Schenk Zobacz także: Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów (FOTO)