Darmowe flagi - sprawdź, gdzie odebrać
access_time 2012-10-30 15:36:01
"Flaga na samochód" to coroczna akcja tarnowskiego magistratu. W tym roku Urząd Miasta przygotował 5 tysięcy flag, które trafią do mieszkańców Tarnowa.
Zainteresowanie rokrocznie jest coraz większe, dlatego tym razem przygotowano 5 tysięcy flag. - Zachęcamy inne miasta, by poszły śladem Tarnowa i w okresie ważnych świąt swoje ulice zabarwiały na biało – czerwono. Z flagą każdemu jest do twarzy – mówi Maria Zawada-Bilik, dyrektor Wydziału Marki Miasta . Flagi rozdawane będą z okazji Święta Niepodległości od wtorku, 30 października, od godziny 9.00, w kilku miejscach:
  • w Biurach Obsługi Mieszkańców przy ul. Nowej 4 oraz Mickiewicza 2
  • w Centrum Informacji Turystycznej w Rynku 7
  • Punkcie Informacji Turystycznej na dworcu PKP. Magistrat poprosił tarnowskie korporacje taksówkarskie, aby 30 października (w przeddzień odzyskania przez Miasto niepodległości), oraz w Wigilię Święta Niepodległości (10 listopada) - w dniu Rautu Prezydenta przeznaczonego na cel charytatywny, jak również 11 listopada, na swoich samochodach zamontowały biało – czerwone flagi. Tarnów był pierwszym niepodległym miastem. Miastem, które w sposób bezprecedensowy powiedziało, że chce być częścią nowego państwa. Niepodległość zaczęła się właśnie tutaj, 31 października 1918 roku, o godzinie 7.30.
  • Komentarze...