Policja zatrzymała czterech pseudokibiców
access_time 2012-10-29 13:41:25
Tarnowska policja zatrzymała czterech mieszkańców Lublina. Mężczyznom zarzuca się m.in. naruszenie nietykalności cielesnej pracowników służby porządkowej ochraniającej sobotni mecz Unia Tarnów-Motor Lublin.
Czterech kibiców Motoru Lublin odpowie za zakłócanie porządku podczas sobotniego meczu, na Stadionie Miejskim. - 31-latek odpowie za wniesienie na stadion racy i rzucenie jej na płytę boiska podczas meczu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trzej pozostali w wieku 21, 24 i 26 lat odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej pracowników służby porządkowej, za co grozi im do 2 lat pozbawienia wolności - mówi Olga Żabińska, oficer prasowy tarnowskiej policji. Zobacz także: O przegranej zdecydowała druga połowa (FOTO)
Pozostałe informacje z Kroniki Policyjnej:  W niedzielny poranek, w rejonie potoku Szwedka w Ryglicach ujawniono zwłoki 52-letniego mieszkańca miejscowości. Policję powiadomiła przechodząca tamtędy przypadkowa osoba. Wykonane na miejscu czynności procesowe wstępnie wykluczyły, by do śmierci mężczyzny przyczyniło się działanie osób trzecich. Przyczyny zgony wyjaśni badanie sekcyjne. W nocy z piątku na sobotę, z terenu budowy autostrady A4 przy ul. Niedomickiej w Tarnowie zniknęły materiały budowlane. Nieznany sprawca zabrał 40 metalowych słupków, powodując straty w wysokości 2,5 tysiąca złotych na szkodę krakowskiej firmy. Policja poszukuje sprawców tej kradzieży.
Komentarze...