DO WYGRANIA: 10 wejściówek na pole do mini golfa
access_time 2012-07-26 10:51:25
W Zawadzie koło Tarnowa powstał park z torami do gry w mini golfa Biały Królik. Jest to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać bilety.
Mini golf to gra ciesząca się popularnością w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, od niedawna także w Polsce. W mini golfa mogą grać wszyscy niezależnie od wieku, gra ta jest przeznaczona dla dzieci już od 2 roku życia. Ponieważ wymaga ona przede wszystkim precyzji i koncentracji, dzieci mają takie same szanse wygranej jak osoby dorosłe, dzięki czemu jest to świetna rozrywka dla całej rodziny. Nie ma również znaczenia poziom umiejętności gry, zarówno osoby grające regularnie jak i te grające po raz pierwszy mogą wspaniale się bawić. Podczas gry rywalizacja i zabawa wzbudzają gorące emocje, a udane uderzenia dają dużo radości. W parku mini golfa Biały Królik znajduje się 18 kolejno ponumerowanych stanowisk do gry o różnym stopniu trudności. Zabawa polega na tym, by wbić piłeczkę do dołka znajdującego się na końcu każdego z torów, za pomocą kija golfowego. Każde uderzenie liczy się jako jeden punkt, a wygrywa ta osoba, która ma najmniej punktów. W cenie 15 zł od osoby klienci mogą pokonywać stanowiska bez limitu czasowego, mają też zapewnione piłeczki i kije golfowe dostosowane do wieku i wzrostu. Gracze otrzymują również specjalną kartę do zapisywania wyników. Do dyspozycji klientów parku jest także miejsce ogniskowe oraz polana, która jest wspaniałym miejscem na rodzinny piknik. Klienci Białego Królika otrzymają do końca lipca 10 proc. zniżkę na wejście do znajdującego się tuż obok parku linowego Szara Sowa. W parku linowym można pokonywać zamocowane między drzewami trasy linowe. Na terenie parku mini golfa i parku linowego można również zorganizować niezapomniane urodziny, ognisko szkolne lub spotkanie integracyjne dla firmy. W parku z torami do gry w mini golfa Biały Królik w malowniczej leśnej scenerii, z dala od miejskiego zgiełku, można się zrelaksować i atrakcyjnie spędzając czas z rodziną lub przyjaciółmi. Szczegółowe informacje na temat oferty parków, zasad gry w mini golfa oraz plan dojazdu można znaleźć na stronach internetowych: www.facebook.com/bialykrolik.minigolf.
Do wygrania: 10 wejściówek do wykorzystania jednorazowo na grę na polu do mini golfa Biały Królik Zasady:
  1. Konkurs dla fanów: www.facebook.com/bialykrolik.minigolf
  2. należy odpowiedzieć na pytanie: W jakich dniach otwarte jest pole do mini golfa Biały Królik (podpowiedź znajdziecie na: www.facebook.com/bialykrolik.minigolf
  3. wysłać poprawną odpowiedź ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu, na: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wpisując: "Biały Królik"
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 6 sierpnia 2012 r. (włącznie) Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Spośród 85 zgłoszeń wylosowaliśmy dziesięć: Magdalena W., Jerzy D., Sara S., Bożena Z., Krzysztof J., Kamil K., Elżbieta R., Dominik K., Joanna S. i Artut K. Gratulujemy!
Komentarze...