Szał Euro 2012 trwa: ukradli klapki z logiem mistrzostw
access_time 2012-06-26 16:30:00
Emocje związane ze zbliżającym się finałem piłkarskich rozgrywek, udzielił się także złodziejom. Z jednego ze sklepów przy ul. Narutowicza skradziono sześć kompletów pościeli i dziewięć par "japonek" z logiem EURO 2012.
Z jednego ze sklepów przy ul. Narutowicza w Tarnowie złodzieje wynieśli sześć kompletów pościeli i dziewięć par "japonek" z logiem EURO 2012. Straty oszacowano na 600 złotych. Trwa poszukiwanie sprawców. Pozostałe wiadomości z Kroniki Policyjnej: Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali wczoraj wieczorem 28-letniego tarnowianina, który uszkodził elewację przejścia podziemnego na dworcu kolejowym w Tarnowie-Mościcach, malując po niej farbami. Przy mężczyźnie ujawniono cały arsenał farb i rękawiczki. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku jego działania.

Wieczorem zatrzymany został także 20-latek podejrzewany o uszkodzenie drzwi wejściowych do jednego z mieszkań w centrum Tarnowa. Młody mężczyzna kopiąc i uderzając pięściami w drzwi, spowodował straty w wysokości 300 złotych na szkodę 82-letniej właścicielki mieszkania.
Komentarze...