Rozdajemy bilety na spektakl "Tajemniczy ogród" (KONKURS)
access_time 2012-01-10 12:44:40
Już w niedzielę 15 stycznia o godz. 16.00 Tarnowski Teatr zaprasza na familijny spektakl "Tajemniczy Ogród" w reżyserii Tomasza Obary. Widzowie będą świadkami niezwykłego widowiska w wykonaniu tarnowskich aktorów.
"Tajemniczy ogród" to sceniczna adaptacja klasyki literatury dziecięcej. Osierocona 10-latka, Mary Lennox, przybywa do Anglii do swojego jedynego krewnego, wuja Archibalda. Pojawienie się nowego mieszkańca w ponurym domu na wrzosowisku odmienia życie wielu osób. Magiczna opowieść o potrzebie miłości, poszukiwaniu przyjaźni i uzdrowicielskiej mocy kontaktu z naturą. Spektakl dla całej rodziny. Spektakl "Tajemniczy ogród" Miejsce: Duża Scena, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: 15 stycznia - godz. 16.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Tajemniczy ogród". Do wygrania: - 10 jednoosobowych zaproszeń na spektakl prezentowany w niedzielę 15 stycznia o godz. 16.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do soboty 14 stycznia do godz. 16.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy kolejne 10 pojedynczych zaproszeń na spektakl "Tajemniczy ogród" w niedzielę 16 stycznia o godz. 16.00. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...