Siatkarki nie wywalczyły zwycięstwa (FOTO)
access_time 2012-01-12 13:42:26
Mimo dobrej gry, siatkarki PWSZ Jedynki Tarnów przegrały z Siarką Tarnobrzeg 1:3, w pierwszym spotkaniu ligowym w nowym roku.
Początek spotkania pokazał, że zawodniczki PWSZ Jedynki Tarnów dobrze przepracowały przerwę świąteczno-noworoczną. Od samego początku spotkania tarnowianki zaatakowały rywalki. Drużyny często zmieniały się na prowadzeniu, a nasze zawodniczki miały szansę zwyciężyć, mając piłkę setową przy stanie 24:23. Siatkarki z Tarnobrzegu jednak zachowały zimną krew, broniąc piłkę setową, a w dalszej walce wygrywając set 28:26. W drugim secie nasze zawodniczki zaatakowały z jeszcze większa furią wygrywając zdecydowanie seta 25:17 i doprowadzając do remisu 1:1. W trzecim secie zawodniczki PWSZ Jedynki Tarnów kontynuowały atak, jednak uważna gra przyjezdnych nie pozwoliła na oddalenie się naszej drużynie na kilka punktów, a w końcówce seta wniosła nerwowość w grze gospodyń. Kilka błędów w odbiorze oraz zagrywce dało Siarce zwycięstwo w secie 25:23 i prowadzenie w meczu 2:1. Niestety niepowodzenie w secie trzecim podłamało tarnowskie zawodniczki, które oddały czwartą partię przyjezdnym, a cały mecz zakończył się zwycięstwem Siarki Tarnobrzeg 3:1. PWSZ Jedynka Tarnów – TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg 1:3 (26:28, 25:17, 23:25, 20:25) Foto: Tomasz Schenk