Teatr Młodego Widza - Jaś i Małgosia
access_time 2012-01-10 11:00:54
Centrum Sztuki Mościce zaprasza w niedzielę 15 stycznia na spektakl dla dzieci "Jaś i Małgosia" Teatru Lalek Banialuka z Bielska Białej.
Żartobliwa wersja przygód Jasia i Małgosi, adresowana szczególnie do najmłodszych dzieci. Ciepły klimat spektaklu buduje nie tylko swoista i pełna uroku opowieść, ale też specjalna oprawa plastyczna przedstawienia - kolorowe, miękkie i przytulne poduchy, przyjazne dekoracje, słodka - piernikowa chałupka i bliskie dziecięcej wyobraźni lalki. Wesołe piosenki z niezapomnianymi tekstami Jana Brzechwy przenoszą dzieci do baśniowego świata, zaś ich opiekunom przypominają czasy dzieciństwa. W tym bezpiecznym i przyjaznym świecie nawet na pozór groźne zdarzenia na koniec okazują się żartem, a puenta spektaklu jest zabawna i pouczająca zarazem. Termin: 15 stycznia godz. 15.00 Miejsce: Duża Scena CSM, Ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów Cena biletu: 16 zł, pakiet rodzinny - trzecia, czwarta osoba w rodzinie 10 zł Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04
Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to ciekawe przedstawienie. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl i mieć szczęście w losowaniu. Mail prosimy zatytułować "Jaś i Małgosia". W mailu prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 13 stycznia do godziny 14.00 Wejściówka wędruje do Elżbiety W. Gratulujemy!
Komentarze...