Teatralne Pożegnanie Wakacji (KONKURS)
access_time 2011-08-24 09:47:19
Na zakończenie wakacji Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego wspólnie z partnerami zaplanował dwudniowe święto teatru i muzyki. 27 i 28 sierpnia tarnowianie będą mogli spędzić ostatni weekend wakacji słuchając muzyki poważnej oraz oglądając spektakle przygotowane przez młodzieżowe grupy teatralne.
Tarnowska Orkiestra Kameralna zaprezentuje się 27 sierpnia 2011 o godz. 18.00 podczas koncertów skrzypcowych Bacha i Vivaldiego w wykonaniu Pawła Wajraka, Adama Mokrusa, Justyny Pawłowskiej i Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Piotra Wajraka. Wstęp wolny. W programie m.in.: Antonio Vivaldi – La Stravaganza, Koncert skrzypcowy B-dur, nr 1, Koncert skrzypcowy d-moll, nr 8, Koncert skrzypcowy G-dur, Alla Rustica oraz Johann Sebastian Bach – Koncert na dwoje skrzypiec, smyczki i basso continuo oraz Koncert na skrzypce, smyczki i basso continuo. Z kolei w niedzielne popołudnie, 28 sierpnia o godz. 16.00, zobaczymy na dużej scenie Solskiego bajkowe spektakle, na które zapraszamy głównie dzieci i młodzież. Zaprezentują się m.in. wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Rozwoju Społecznego ze Stowarzyszenia „U SIEMACHY” w Tarnowie z przedstawieniem "Legenda o smoku ze smoczej jamy" według Wandy Chotomskiej. Przedstawienie rozpoczyna cykl prezentacji teatralnych „Bajki z Siemachą”. Reżyseria, scenografia, kostiumy, opracowanie graficzne oraz muzyka to wynik współpracy wychowawców i siemachowców. Z zainteresowaniem spotka się z pewnością występ grupy taneczno-teatralnej „Funky Dance” z Nowego Wiśnicza, która przedstawi adaptację „Alicji w Krainie Czarów”. To spektakl taneczny w reżyserii Pauliny Czachor. Na scenie nie zabraknie również "weteranów" tarnowskiej sceny dziecięcej – Teatru „Tuptusie”. Zaprezentują spektakl „Matura 2011”. Reżyserem przedstawienia jest Iwona Kapa. Koszt biletu rodzinnego na Teatralne Pożegnanie Wakacji (dla 3-osobowej rodziny) to tylko 10 zł. Bilety są dostępne także na stronie: www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Aktualny repertuar Tarnowskie Teatru zawsze na portalu Tarnow.net.pl - sprawdź wrześniowe spektakle!
Dla czytelników portalu - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na niedzielny spektakle w ramach "Teatralnego Pożeganania Wakacji". Do wygrania: - 5 dwuosobowych zaproszeń Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl do soboty 27 czerwca do godziny 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W zgłoszeniu należy podać adres Należy podać adres portalu z jakiego nadsyłane jest zgłoszenie. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A