Wyniki konkursu "SCHUDNIJ Z ACTIV"
access_time 2011-06-16 10:23:44
Dnia 15 czerwca 2011 roku konkurs dobiegł końca. Przez okres trzech tygodni zainteresowane osoby nadsyłały zgłoszenia z dokończonym zdaniem "Chcę schudnąć". Czytelnicy portalu Tarnow.net.pl mogli także zdobyć 3 karnety na dowolne urządzenie do Salonu Activ.


Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi, co utwierdziło nas w przekonaniu, że problem nadmiaru kilogramów staje się coraz bardziej powszechny również wśród mieszkańców Tarnowa i okolic. Większość z Państwa nie potrafi samodzielnie poradzić sobie z nadwagą i otyłością. Często stosowane diety niskokaloryczne, przynoszą tylko krótkotrwałe efekty, a w konsekwencji powodują rozregulowanie organizmu i efekt jojo. Tym mocnej, zachęcamy wszystkich do podejmowania się rozsądnej walki z nadwagą pod okiem dietetyka i specjalistów.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 30 osób, które zaprosiliśmy na spotkanie. Wybór zwycięscy nie był łatwy, gdyż wszystkie osoby były bardzo przekonujące i zmotywowane do pracy nad własną sylwetką.

Zdecydowaliśmy, że nagrodę główną w postaci 2-miesięcznej, kompleksowej kuracji odchudzającej otrzymuje Ewelina Jaworecka. Ze względu na tak duże zainteresowanie konkursem, postanowiliśmy przyznać nie dwie, lecz trzy nagrody pocieszenia.

Miesięczne karnety na urządzenia wyszczuplające i pomoc dietetyka w zmianie nawyków żywieniowych wygrywa Magdalena Kuta, Jakub Koterba i Tomasz Mirek. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia. Zachęcamy do śledzenia przebiegu i efektów kuracji odchudzających na naszej stronie i facebooku.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie przysługuje 10% rabat na karnety i pakiety w Salonie Modelowania Sylwetki Activ.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

Zapraszamy.
Organizatorzy konkursu.

Z ramienia Tarnow.net.pl po jednym karnecie na 10 wejść do Salonu Activ, otrzymują: Paulina Pater, Magdalena Wójcik Żydowska, Łukasz Serafin.
Już w najbliższą środę (15 czerwca) poznamy laureatów konkursu Salon Activ. Przypomnijmy, do wygrania jest 2 miesięczna kuracja odchudzająca.

- Zgłoszeń jest sporo –- tłumaczy Agnieszka Figaś, właścicielka salonu. - Spodziewaliśmy się zainteresowania konkursem, ale liczba zgłoszeń znacznie przekroczyła nasze oczekiwania.

Komisja oceniać będzie zgłoszenia oraz profile wagowe osób, które się zgłosiły.

- Nie będzie to na pewno łatwe –- wyjaśnia Agnieszka Figaś. - Wśród zgłaszających się osób nie brakuje kandydatek i kandydatów do nagrody z ogromną determinacja osiągnięcia zamierzonego rezultatu.

Dodajmy, że oprócz głównej nagrody przyznane zostaną także „karnety pocieszenia”.

Przebieg konkursu w całości nadzorowany jest przez dietetyczkę.
- Chcemy w ten sposób zachęcić nie tylko do odchudzania się, ale przede wszystkim do zdrowego trybu życia - tłumaczy Agnieszka Figaś, właścicielka salonu - coraz częściej jemy to co najszybciej możemy przygotować lub kupić, a to niestety nie pozostaje bez rezultatu ani na naszym wyglądzie, ani na zdrowiu.

Bo jeśli już chcemy się odchudzać, powinniśmy to robić pod okiem np. dietetyka, który we właściwy sposób zbilansuje naszą dietę, tak by osiągnąć zamierzone efekty.

Nagroda główna składa się z indywidualnie dopasowanego planu dietetycznego oraz zabiegów i treningów na najnowocześniejszych urządzeniach wyszczuplających pod okiem dietetyka i specjalisty.

- Przygotowaliśmy kilka nagród pocieszenia oraz specjalnie zniżkowe karnety dla każdego, kto weźmie udział w naszej zabawie - dodaje Agnieszka Figaś.

By powalczyć o główną nagrodę i lepszą sylwetkę wystarczy wysłać maila na adres salon@salonactiv.pl z dokończonym zdaniem: ”Chcę schudnąć

O przebiegu konkursu, laureatach, a także o efektach kuracji odchudzającej będzie można przeczytać na stronie internetowej salonu oraz na jego Facebookowym profilu.
Dla czytelników naszego Portalu mamy 3 karnety (po 10 wejść) do Salonu Activ na dowolne urządzenie.

Aby wziąć udział w losowaniu należy w terminie od 07.06.2011 r. do 15.06.2011 r.:

  1. odpowiedzieć na pytanie: Co oprócz cellulitu zwalcza Rollmasaż? odpowiedź znajdziesz na stronie Salonu Activ
  2. wysłać poprawną odpowiedź wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym na adres: redakcja(małpa)tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpsiując: "Activ"
Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie!

Karnety otrzymują: Paulina Pater, Magdalena Wójcik Żydowska, Łukasz Serafin. Gratulujemy!
Komentarze...