Półmetek: Kinga vs Tomek
access_time 2011-05-20 21:24:05
Życie Mieszkańców w Centrum Handlowym jest na półmetku. Czas upływa im w szalonym tempie na niekończących się zakupach i blogowaniu. Powoli dochodzą też emocje związane z rywalizacją o główną nagrodę.


Kinga i Tomek, od środy mieszkający w Gemini Park Tarnów przygotowują się do finału akcji. W niedzielę o godzinie 17.00 okaże się, które z nich zdobyło więcej głosów i wygrało zagraniczną wycieczkę. Bo zwycięzcami są już oboje – zatrzymują całe zakupy zrobione na terenie Centrum Handlowego, warte kilka tysięcy złotych.

- Wśród tej masy zakupów zaczęła nam się gubić konwencja, że dajemy coś od siebie. Ja chcę sprawić, żeby działo się jeszcze więcej. Nie zamierzam spocząć na laurach, siedząc w pokoju z rybkami czy szynszylem - mówi Tomek Sitko, mieszkaniec Gemini Park Tarnów. – Czekam na odpowiedź, czy Kinga zdecyduje się na mój pomysł, który wpisałem na blogu.

Głosować na Kingę i Tomka można cały czas na stronie internetowej www.tarnow.geminipark.pl i na Facebooku. Tam też śledzić można ich codzienne życie w Gemini Park Tarnów. Losy mieszkańców Centrum Handlowego opisują też lokalne media.


Zobacz także:
Życie w Centrum Handlowym (FOTO)
Gemini zamieszkane! (FOTO, WIDEO)
Tomek Sitko: Rywalizacja z kobietą to będzie udręka (WIDEO)
Mieszkańcy wybrani! (WIDEO)
I etap castingu zakończony – jury wybiera Mieszkańca (FOTO)

Komentarze...