Mieszkańcy wybrani! (WIDEO)
access_time 2011-05-16 08:45:29
Wiadomo już, kto w środę zamieszka w Centrum Handlowym! Po długich obradach, w sobotni wieczór jury castingowe ogłosiło zwycięzców. Jest to dwójka młodych ludzi: Tomek i Kinga. Zostali wybrani spośród kilkudziesięciu osób, które zgłosiły się do konkursu w Gemini Park Tarnów.


- To był bardzo trudny wybór. Zgłosiło się do nas wiele świetnych, ciekawych osób – mówi Magdalena Węgrzyn, przedstawicielka jury castingowego. – Podczas dzisiejszych rozmów staraliśmy się dowiedzieć, jak wyobrażają sobie ten pobyt, czego oczekują jakie mają obawy związane z konkursem.

Jury po długich obradach wybrało Kingę Stec i Tomka Sitko. Ona, to rehabilitantka z Tarnowa, on – tarnowski aktor teatralny. Swym optymizmem i pomysłowością przekonali do siebie jury i w środę rozpoczną urządzanie swoich mieszkań w Gemini Park Tarnów.

Przypomnijmy główne założenia: Kinga i Tomek 18 maja wprowadzą się do swoich „mieszkanek” w Centrum Handlowym. Ich zadaniem będzie w ciekawy sposób urządzić swoje lokum – oraz żyć w nim przez całe pięć dni. Będą tam spać, jeść, myć się i spotykać z ludźmi. W tym czasie prowadzić będą blog, w którym opisywać będą swoje życie w Gemini Park Tarnów, swoje uwagi i pomysły. Osoba, która zdobędzie większą sympatię widzów – w nagrodę wyjedzie na zagraniczną wycieczkę.

To, co dzieje się w Centrum Handlowym obserwować będzie można na żywo, na Facebooku, w lokalnych i regionalnych mediach oraz na stronie internetowej www.geminipark.pl. Tam też znajduje się formularz do głosowania na swojego faworyta.


Zobacz także:
I etap castingu zakończony – jury wybiera Mieszkańca (FOTO)


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A