Koncert 25 Jubileuszowej TNF: Ania Dąbrowska (FOTO)
access_time 2011-05-14 18:23:11
W ramach Tarnowskiej Nagrody Filmowej, w piątek 13 maja 2011 r. odbył się koncert Ani Dąbrowskiej, która w dużej mierze przedstawiła materiał z albumu „Ania Movie”.


TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA to festiwal promujący i popularyzujący dorobek polskiej kinematografii od 25 lat, jest więc jedną z najstarszych po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprez związanych z polskim filmem. Podczas Festiwalu prezentowane są wybrane najnowsze filmy fabularne, powstałe w ciągu ostatniego roku (pomiędzy kolejnymi jego edycjami).

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała cztery albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty: "Samotność po zmierzchu" (2004), "Kilka historii na ten sam temat" (2006), "W spodniach czy w sukience?" (2008), "Ania Movie" (2010). Łącznie sprzedała ponad 200 000 albumów. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają 3 statuetki otrzymane podczas koncertu TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień branżowych, jak choćby 6 Fryderyków i 2 nagrody Eska Music Awards. Zagrała trzy duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce.


Foto: Jakub Gabik

Komentarze...