I etap castingu zakończony – jury wybiera Mieszkańca (FOTO)
access_time 2011-05-12 12:41:15
Jury w Gemini Park Tarnów ma nie lada wyzwanie – jak z tak wielu ciekawych osobowości wybrać te, które zamieszkają w środę w Centrum Handlowym? Kilkadziesiąt osób zgłosiło chęć uczestnictwa w tym nietypowym konkursie. Właśnie zakończył się pierwszy etap castingu!


- Nie ma trudnych pytań – tak podsumowała rozmowę z Jury konkursowym jedna z uczestniczek castingu. Zgłaszający się najpierw wypełniali specjalny formularz, następnie fotograficy wykonali im zdjęcie, a potem był czas na krótką rozmowę z komisją.

W sobotę drugi i zarazem ostatni etap castingu. Z dwudziestu wybranych osób – jury wyłoni dwie, które zamieszkają w Gemini Park Tarnów.

- Chcemy poznać tych ludzi, dowiedzieć czego oczekują – i czego my możemy oczekiwać od nich. Między innymi pytamy ich czy występowali publicznie, o szczególne umiejętności, o sukcesy życiowe – mówi Magdalena Węgrzyn, przedstawicielka jury castingowego. W środę, 18 maja w Gemini Park Tarnów zamieszkają dwie osoby – kobieta i mężczyzna. Będą jeść, spać i robić zakupy w Centrum Handlowym. Zostaną w Gemini Park Tarnów przez pięć dni. Według własnych pomysłów urządzą swoje "mieszkanka" – w ten sposób i za pomocą bloga rywalizować będą o nagrodę główną i sympatię widzów.

Poczynania wybranej dwójki śledzić będzie można na żywo w Gemini, w lokalnych i regionalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie internetowej www.geminipark.pl. Na stronie znajdzie się też formularz do głosowania. Wyniki podawane będą na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Tarnów oraz na FB.

Komentarze...