"Scorpionsi" dostali tarninowkę i album
access_time 2011-05-09 11:24:28
Założyciel zespołu Rudolf Schenker i wokalista Klaus Meine cmokali z zachwytu nad albumem przedstawiającym Tarnów - czytamy w dzisiejszym wydaniu Gazety Krakowskiej.


Okazją do wręczenia upominków było uroczyste przekazanie Scorpionsom zaproszenia do Tarnowa na 1 lipca br. Doszło do niego w piątkowe popołudnie w hotelu Maritim w Hannowerze (Niemcy).

Muzycy dostali w prezencie album o naszym mieście, lokalny trunek "Tarninówkę" i gadżety promocyjne Tarnowa.

Muzycy wkrótce wyruszą na długą trasę koncertową po Rosji. Do Tarnowa, na jedyny koncert w Polsce w ramach pożegnalnego tournee, przyjadą 1 lipca. Prosto z Polski pojadą do Libanu.

Organizatorzy spodziewają się w Tarnowie 20 tysięcy fanów z całego kraju.
- Koncert 1 lipca będzie największym muzycznym wydarzeniem w historii Tarnowa - podkreślał Marcin Sobczyk, dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Tarnowa, który oficjalnie zaprosił Scorpionsów w imieniu miasta.

- W Tarnowie zagramy klasyczne numery z naszych wcześniejszych płyt oraz kilka numerów z ostatniego krążka - zapowiedział Klaus Meine. Założyciel grupy, Rudolf Schenker, obiecuje niespodzianki w postaci nowego wykonania niektórych sztandarowych numerów Scorpionsów.

Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Krakowskiej nr 106 (19198), wydanie D.


Zobacz także:
Bilety na Scorpionsów schodzą jak świeże bułeczki
Scorpions zagrają w Tarnowie!

Komentarze...