Zamieszkaj w Gemini - 11 maja casting!
access_time 2011-05-05 16:33:01
Wielkimi krokami zbliża się TEN dzień. Dzień wyboru dwóch osób, które na tydzień zamieszkają w Centrum Handlowym. Casting odbędzie się 11 maja. Gemini Park Tarnów zaprasza do wzięcia w nim udziału wszystkich chętnych.


Kobieta i mężczyzna, oboje pełnoletni – to jedyne kryteria obowiązujące podczas castingu na Mieszkańca i Mieszkankę Gemini Park Tarnów, który trwać będzie od godziny 11.00 do 20.00 w części restauracyjnej Centrum Handlowego.

- Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń dla chętnych - mówi Kinga Witek, dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Już w tym momencie można pobrać formularz do rejestracji ze strony internetowej www.mieszkancy.geminipark.pl.

Na stronie internetowej znajdują się też najświeższe informacje dotyczące akcji – regulamin, formularz rejestracyjny oraz wszystkie informacje o castingu. Rejestracja internetowa, która trwać będzie do 10 maja włącznie to też sposób na zdobycie dodatkowych punktów.

Przypomnijmy zasady konkursu: 18 maja w Centrum Handlowym zamieszkają dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Będą jeść, spać i przede wszystkim robić zakupy. Z tej okazji wiele sklepów w Gemini Park Tarnów ufundowało darmowe sprawunki. Ich lista stale się powiększa, a kwota do wydania przekroczyła już po pięć tysięcy złotych na osobę. - Oczywiście, wszystko co zakupią Mieszkańcy stanie się ich własnością - podkreśla dyrektor Witek.

W czasie tygodniowego życia w Gemini Mieszkańcy będą mieć obowiązek prowadzenia bloga. To on stanie się platformą porozumienia ze światem zewnętrznym. On i wszystkie inne poczynania Mieszkańców, będą podstawą do oceny dla widzów. Mieszkaniec, którego blog będzie bardziej atrakcyjny, który lepiej przybliży w nim tajemnice życia w Centrum Handlowym z pewnością zyska większą sympatię Internautów i wszystkich zainteresowanych widzów.

Poczynania dwójki śmiałków śledzić będzie można na żywo w Gemini, w lokalnych i regionalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie internetowej www.geminipark.pl Na stronie znajdzie się też formularz do głosowania. Wyniki podawane będą na bieżąco na stronie internetowej Gemini Park Tarnów oraz na FB.

Osoba, która zdobędzie większą sympatię widzów, większą liczbę głosów, zwycięży i w nagrodę wyjedzie na atrakcyjną, zagraniczną wycieczkę.

Komentarze...