Rusza pierwszy etap remontu ul. Krakowskiej (ZOBACZ OBJAZD)
access_time 2011-05-04 15:59:47
W dniu dzisiejszym - 4 maja 2011 r. wprowadzone zostało oznakowanie na czas remontu ulicy Krakowskiej w pierwszym etapie.


Utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu polegają m.in. na całkowitym wyłączeniu z postoju i zamknięciu przejazdu ulicą Krakowską na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nowy Świat do ulicy Targowej. W zakresie, na jaki pozwoli zaawansowanie i technologia robót Wykonawca umożliwiał będzie wjazd pojazdów zaopatrzenia i dojazd do posesji posiadających miejsca postojowe. Na ulicach Batorego i Staszica wprowadzony został ruch dwukierunkowy z wjazdem od ulicy Nowy Świat.

Wprowadzono tam również zakaz parkowania pojazdów. Identyfikatory i abonamenty uprawniające do postoju na ulicach objętych zakazem postoju honorowane będą na miejscach do parkowania zlokalizowanych na ulicach przyległych.

Dojazd do Placu Kazimierza i Rynku możliwy jest od ulicy Bema poprzez ulicę Św. Anny, na której odwrócony został kierunek ruchu i dwukierunkowym odcinkiem ulicy Targowej.

Etap 1.
W tym etapie ulica Krakowska zamknięta będzie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nowy Świat do ulicy Targowej. Dojazd do ulicy Targowej, Placu Kazimierza i Rynku możliwy będzie poprzez ulicę Św. Anny, gdzie zostanie zmieniony kierunek ruchu (odwrócony kierunek od ulicy Bema do ulicy Targowej). Dojazd do ulicy Batorego i Staszica, na których wprowadzony będzie ruch w dwu kierunkach (ulice bez przejazdu) możliwy będzie tylko od ulicy Nowy Świat. Na rysunku kolorami zaznaczono trasy dojazdu. Objazd z ul. Krakowskiej do Rynku wskazany będzie ulicami: Krakowska- Bema- Św. Anny- Targowa- Katedralna

Zobacz taże:
Zbliża się remont Krakowskiej (ZOBACZ OBJAZDY)
Tramwajowe tory powrócą na ulicę Krakowską

Komentarze...