Spektakl "Czerwony Kapturek" (FOTO)
access_time 2011-05-08 15:59:40
Bajkę o Czerwonym Kapturku zna chyba każdy. Jednak Teatr im. Wandy Siemaszkowej przygotował ją w nowej, nietuzinkowej odsłonie. 8 maja 2011 r. można było zobaczyć spektakl "Czerwony Kapturek" w Centrum Sztuki Mościce.


Bajkę o Czerwonym Kapturku zna chyba każdy. Jednak Teatr im. Wandy Siemaszkowej przygotował ją w nowej, nietuzinkowej odsłonie. Oprócz aktorów, na scenie zobaczyć będzie można mały zwierzyniec - kilka zabawnych ptaków, zajączka, jelonka. Ta wesoła gromadka zaprezentuje widzom kilka piosenek, świetnych ilustracji muzycznych do toczącej się akcji. Nie będzie grozy i makabry, jaka zwykle towarzyszy opowieści o zjadanych przez wilka osobach. Będzie za to dużo humoru i muzyki. Niewykluczone, że jedyna postać, jakiej będziemy współczuć to wilk.


Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl "Czerwony Kapturek".
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Kapturek". Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2011 r. do godz. 14.00

Wejściówkę zdobyła Aurelia W. Gratulujemy!

Komentarze...