Juwenalia Tarnowskie 2011: Ruszyła przedsprzedaż biletów
access_time 2011-05-15 12:49:55
Ruszyła przedsprzedaż biletów na Piknik Studencki z koncertami Kamila Bednarka znanego z programu "Mam Talent" oraz rockowej formacji Strachy Na Lachy. Natomiast w Tarnowskim Teatrze czekają wejściówki na Przedwieczór Kabaretowy z udziałem Grzegorza Halamy, Grupy Ad Hoc i Kabaretu Trochę Powagi.

DO POBRANIA:Gazeta Juwenaliowa ze szczegółowym programem Juwenaliów Tarnowskich w PDF

Piknik Studencki z koncertami 22 maja (StarGuardMuffin & Kamil Bednarek, Strachy Na Lachy)

Do bezpłatnego wstępu na Piknik Studencki, podczas którego zagrają Strachy na Lachy oraz StarGuardMuffin & Kamil Bednarek upoważnieni są (po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej):

  • studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
  • studenci Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie
  • słuchacze Centrum Nauki i Biznesu Żak Tarnów
Dla pozostałych studentów oraz niestudentów przygotowaliśmy bilety w cenie 10 zł. Dostępne od 5 maja w przedsprzedaży:
  • sklepy muzyczne SONIC ul. Krakowska 2 oraz w DH Świt ul. Kościuszki 1
  • Tarnowskie Centrum Informacji Rynek 7
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawdowa ul. Mickiewicza 8 p. A023

Bilety będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem, 22 maja w kasie KS "Błękitni" (ul. Piłsudskiego 32)

Zainteresowanych większą ilością wejściówek prosimy o kontakt.


Przedwieczór Kabaretowy 21 maja (Grzegorz Halama, Ad Hoc, Trochę Powagi)

Bilety w cenie 30 zł oraz 25 zł (dla studentów po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej) dostępne od 9 maja w przedsrzedaży:

  • Kasa Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego ul. Mickiewicza 4, od wtorku do piątku pokój nr 4 (w foyer) w godzinach: 9.00-17.00 tel. (14) 688 32 87
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawdowa ul. Mickiewicza 8 p. A023
UWAGA! Ilość biletów ograniczona.

W tym roku po raz pierwszy Juwenalia organizowane są przez dwie największe tarnowskie uczelnie - Państwową Wyższą Szkołę Zawodową i Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną.

- Zmienili się organizatorzy, zmieniła się nazwa i zmieniło się logo, ale idea pozostała ta sama. Juwenalia Tarnowskie to czas radości, sielanki i szaleństwa, moment relaksu dla studentów przed ciężkim okresem, jakim jest sesja – zapewnia Grzegorz Sokołowski, Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów PWSZ w Tarnowie.

Głównym wydarzeniem będzie Piknik Studencki w niedzielę 22 maja, który tradycyjnie odbędzie się na stadionie KS "Błękitni" przy ulicy Piłsudskiego 32. Od godziny 14.00 na studentów i mieszkańców czekać będą liczne atrakcje, m.in.: ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuku, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo w specjalnych strojach, konkursy, występy tancerek, ogródek piwny i catering. Wieczorem do Tarnowa na muzyczną część Juwenaliów przyjadą dwa ciekawe zespoły. O godzinie 18.00 zagra StarGuardMuffin z najbardziej pożądanym w ostatnim czasie wokalistą w kraju – Kamilem Bednarkiem, znanym z finału trzeciej edycji telewizyjnego programu "Mam Talent". Zaraz po nim, o godzinie 20.00, wystąpi rockowa formacja Strachy Na Lachy założona przez lidera i wokalistę grupy Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego.

- Zróżnicowanie muzyczne oraz liczne piknikowe atrakcje to ukłon w stronę mieszkańców miasta i regionu, których również zapraszamy do udziału w zaplanowanych wydarzeniach – mówi Marcin Nowak, przedstawiciel organizatorów odpowiedzialny za kontakt z mediami.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie oraz słuchacze CNiB Żak Tarnów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na Piknik Studencki (22 maja), na którym odbędą się koncerty muzyczne. Na pozostałych studentów oraz osób niestudiujących czekają bilety w cenie 10 złotych (w przedsprzedaży od 5 maja w sklepie SONIC, ul. Krakowska 2; Tarnowskim Centrum Informacji, Rynek 7; Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, p. A023). Wejściówki będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem w kasie KS „Błękitni”.

Dzień przed Piknikiem Studenckim, w sobotę 21 maja o godz. 17.00, miłośnicy dobrego humoru będą mogli wybrać się na Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego, na którym wystąpi znany kabareciarz Grzegorz Halama, Grupa Ad Hoc improwizująca na bieżąco w oparciu o sugestie widowni oraz tarnowski Kabaret Trochę Powagi.

Bilety w cenie 30 zł (25 zł dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) dostępne będą w kasie tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego od poniedziałku do wtorku w godz. 9.00-17.00 oraz na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8, pokój A023 (siedziba RUSS).

20 maja warto być wyspanym. Tego dnia o godz. 19.00 odbędzie się Nocny Maraton Filmowy w Auli PWSZ (ul. Mickiewicza 8). Na dużym ekranie będzie można zobaczyć trzy filmy nieżyjącego już Stanley’a Kubricka, który był jednym z najwybitniejszych twórców światowego kina. Do późnych godzin nocnych seanse filmów takich jak: Pełny magazynek (Full Metal Jacket), Lśnienie (Shining) i Mechaniczna pomarańcza (Clockwork Orange), a w przerwie darmowy poczęstunek – kawa i herbata. Dla chętnych pizza za symboliczną opłatą.

Obok wspomnianego wyżej filmowego, muzycznego i humorystycznego akcentu, w ramach tegorocznego święta żaków w Tarnowie odbędą się również imprezy w studenckim klubie Alfa Club (ul. Staszica 3) w czwartek (19.05), piątek (20.05) i afterparty w niedzielę po Pikniku Studenckim (22 maja).

Patronat honorowy nad Juwenaliami Tarnowskimi 2011 objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.


Oficjalna strona internetowa: www.student.tarnow.pl
Facebook

Komentarze...