Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMiKa 2011" już tuż tuż..
access_time 2011-06-14 13:49:42
Pozostały już godziny do otwarcia dla znakomitych tancerzy, wspaniałej "Sali balowej", w którą na dwa dni przeistoczy się Hala Widowiskowo – Sportowa TOSiRu przy ul. Krupniczej.


Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMiKa" jest co roczną edycją wspaniałej imprezy artystycznej, gromadzącej na swoim parkiecie pary z wielu stron naszego kraju – zarówno tych nam bliskich jak Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, jak i tych dalekich – Warszawa, Łódź, Gdańska, Wrocław, Gliwice i inne. Zmagania na tanecznym parkiecie rozpoczną o godzinie 9:00 dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych.

Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego gromadzi nie tylko samych tancerzy i miłośników tego pięknego sportu ale także wspaniałą i wrażliwą publiczność, podziwiającą kunszt owej sztuki jaką jest taniec towarzyski.

Taniec to dla człowieka jeden z podstawowych środków ekspresji. Wyewoluował prawdopodobnie równolegle wraz z graniem na instrumentach jako komplementarny sposób generowania rytmu.

Wiadomo również, że taniec i muzyka, od dawien dawna, łagodzi obyczaje, uczy savoir vivre’u, wzajemnego szacunku i współpracy. Podczas Gali wieczornej będzie można zobaczyć zmagania par na najwyższym poziomie, w najwyższych klasach tanecznych, a także pary dorosłe w coraz bardziej popularnej kategorii hobby.

Wspaniała dekoracja przygotowana przez organizatorów i zaangażowaniu rodziców tancerzy Klubu Tańca Towarzyskiego eMiKa PM, wraz z wspaniałą oprawą muzyczną tworzą niezapomniany klimat podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Towarzyskiego "eMiKa".

Organizatorami OFTT "eMiKa 2011" są: Klub Tańca Towarzyskiego PM w Tarnowie, Pałac Młodzieży w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku dzięki "itvt – telewizja internetowa", zmagania na tanecznym parkiecie, dla osób nie mogących wyjść z domu będą transmitowane na żywo w Internecie.

Skrócony program imprezy:
Część I - godzina rozpoczęcia: 9:00
Kategorie: 10-11 "C", 12-13 "E", 14-15 "E", pow. 15 "E"

Część II - godzina rozpoczęcia: 12:00
Kategorie: 12-13 "D" i "C", 14-15 "D", pow. 15 "D"

Część III - godzina rozpoczęcia: 15:00
Kategorie: 12-13 "B", 14-15 "C", pow. 15 "C"

Gala wieczorna - godzina rozpoczęcia: 18:00
Kategorie: 14-15 "B", pow. 15 "B" LATIN , pow. 15 "A" STANDARD, 35-44 OPEN (8T)

Bilety: 15 zł od osoby

Komentarze...