Skoda Speed Race Show (FOTO)
access_time 2011-06-06 09:45:41
Gokarty, symulatory F1, grafficiarze, pokazy motocyklowe, wspinaczka, żużlowcy i wiele innych atrakcji opanowało parking przed Gemini Park w niedzielę (5 czerwca 2011 r.). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.


Trasa przeznaczona do wyścigów gokartowych, poprowadzona została niczym tor Formuły 1 w Monaco, czyli częściowo w otwartej przestrzeni a częściowo pod dachem – na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Gemini Park. Najszybsi w kolejnych kategoriach otrzymają pamiątkowe puchary oraz cenne nagrody rzeczowe od licznych sponsorów.

Ekipa tarnowskiego mistrza - Tomka Oleksego rozstawiła wielką, 9-metrową ściankę wspinaczkową. Nie brakowało śmiałków do zmierzenia się z pionową ścianą.

Skoda Speed Race Show, to także: malowanie autobusu miejskiego przez grafficiarzy, pokazy akrobatyczne na motocyklach, wizyta żużlowców Tauronu Azotów, występy taneczne, prezentacja "asystenta parkowania Skody".

Pogoda dopisała uczestnikom, jak i organizatorom imprezy, którymi byli: Skoda Auto Bączek, Tor Kartingowy Speed Race i Gemini Park Tarnów.


Foto: Jakub Gabik

Komentarze...