POLECAMY: Wygraj bilet i jedź ze Skodą na koncert Bryana Adamsa
access_time 2011-06-01 12:16:49
Skoda Auto Baczek będąc partnerem koncertu Brayna Adamsa w Rybniku zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie w którym można wygrać wejściówki na to niezwykłe muzyczne wydarzenie. Jako support przed gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska, co dodatkowo wzbogaca ten bardzo atrakcyjny wieczór, który już 13 czerwca na stadionie miejskim w Rybniku.


Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00, natomiast kanadyjski piosenkarz wyląduje na katowickim lotnisku już około godziny 13.00, skąd cały management zostanie przetransportowany samochodami Skoda Superb specjalnie podstawionymi przez Dealera samochodów Skoda z Tarnowa firmę Auto Bączek.

- Podróż przebiegać będzie w bardzo komfortowych warunkach, gdyż jak na tą okoliczność zostały specjalnie przegotowane trzy najbogatsze wersje wyposażenia modelu Skoda Superb - mówi Grzegorz Kasprzyk, Kierownik Działu Marketingu Skoda Auto Baczek.

Bryan Adams to gwiazda światowego formatu uznawany za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza. Do tej pory sprzedał ponad 65 mln płyt na całym świecie. Bez jego utworów trudno sobie wyobrazić wiele kinowych hitów ostatnich dwudziestu lat W tym roku podczas ceremoni otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Vancouver Bryan Adams razem z Nelly Furtado zaśpiewał piosenkę „Bang the Drum”. Adams wystąpił też na koncercie kończącym Mistrzostwa Świata w piłce nożnej które rozgrywane były w lipcu w RPA. W Polsce kanadyjski gitarzysta i piosenkarz występował dwukrotnie: 9 lipca 1996r w katowickim spodku oraz podczas festiwalu w Sopocie w roku 2000.

Dzięki uprzejmości tarnowskiego Dealera Skody, który będzie dbał o komfortowe warunki przejazdu całego managementu kanadyjskiego gwiazdora będziemy mogli przedstawić Wam, drodzy Czytelnicy, na łamach naszego portalu obszerną relację z tego ważnego muzycznego wydarzenia.

Szczegóły dotyczące konkursu „Wygraj bilet i jedź ze Skodą na koncert Bryana Adamsa” znajdują się na stronie www.autobaczek.pl


Komentarze...