Prawnik za darmo tym razem w Dąbrowie Tarnowskiej
access_time 2011-04-07 12:01:40
Kolejna w tym roku edycja akcji "Prawnik za darmo" ruszy w Dąbrowie Tarnowskiej 12 kwietnia. Inicjatywa Roberta Wardzały to kontynuacja oferty dla mieszkańców, która zapoczątkowana została w wrześniu ubiegłego roku w Tarnowie.


Przypomnijmy, że w tym roku akcja ruszyła pod koniec marca w Tuchowie, gdzie z usług prawników skorzystało kilkadziesiąt osób. Tym razem darmowe porady profesjonalistów będą udzielane 12 kwietnia w Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do dyspozycji będzie trzech prawników, którzy nieodpłatnie będą udzielać porad od godziny 9 do godziny 15. - Jestem przekonany, że podobnie jak do tej pory, także tym razem akcja trafi na podatny grunt - mówi Robert Wardzała. Jego dotychczasowe doświadczenia wskazują, że jest duże zapotrzebowanie na usługi prawnicze w takiej formie. Na zasadach komercyjnych dla wielu osob porady prawnicze są niedostępne z uwagi na relatywnie duże koszty. Tymczasem fachowa opinia jest często konieczna, by skutecznie dochodzić swoich praw. - Cieszę się, że poprzez akcję "Prawnik za darmo" możemy pomóc przynajmniej części potrzebujących - podsumowuje Robert Wardzała.


Zobacz także:
Tłumy po porady prawnicze
Długie kolejki po porady

Komentarze...