Ostatnie odliczanie do wielkiego finału - dla kogo 5 tysięcy zlotych?
access_time 2011-04-07 10:10:56
Pozostało już niewiele czasu do wielkiego finału w konkursie "Spełnimy Twoje Marzenie" organizowanym przez Centrum Handlowe Max (ul. Szkotnik 1A). Już w najbliższą sobotę – 9 kwietnia o godzinie 13.00 z całą pewnością w CH MAX zgromadza się wszyscy ci, którzy od 21 lutego do najbliższej soboty zrobili lub zrobią zakupy w Maxie za min. 40 złotych i wrzucili bądź wrzucą jeszcze do urny na parterze wypełniony kupon konkursowy.


Główną nagrodą w konkursie, na którą wszyscy czekają właśnie do najbliższej soboty jest aż 5000 złotych.

Dotychczas mieliśmy 3 losowania wartościowych nagród dodatkowych. Pełna lista laureatów jest opublikowana na stronach Maxa www.chmax.com.pl. Jedyną wątpliwością w konkursie pozostała kwestia laureata wielkiej nagrody głównej.

- Szansę na 5 tysięcy złotych ma każdy kto zrobił zakupy i kto będzie w sobotę obecny na losowaniu – bez względu na to, czy w poprzednich odsłonach już był wylosowany czy też nie - zdradza Łukasz Tomczak odpowiedzialny za działania promocyjne CH MAX. - Wystarczy mieć w urnie swój kupon i oczywiście być obecnym na sobotnim losowaniu. dodaje.

Zatem, już jedynie dwa dni pozostały do rozwiązania największej zagadki – kto wyjdzie z Centrum Handlowego Max z pięcioma tysiącami. Przekonamy się o tym w sobotę 9. kwietnia o godzinie 13:00.


Zobacz także:
Kolejni szczęśliwcy w CH MAX (FOTO)

Komentarze...