Szkoły reklamowały się na targach (FOTO)
access_time 2011-04-01 10:09:36
Już po raz ósmy odbyły się Miejskie Targi Edukacyjne. Uczniowie szkół gimnazjalnych mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych z terenu Tarnowa - kierunków kształcenia, rozwijania zainteresowań i pasji oraz możliwości twórczego spędzania wolnego czasu w szkole.

Foto: Jakub Gabik

VIII Miejskie Targi Edukacyjne, które odbyły się na przełomie marca i kwietnia w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie cieszyły się ogromną popularnością. Odwiedziło je ponad 2300 uczniów z 62 gimnazjów zlokalizowanych na terenie miasta oraz subregionu tarnowskiego.

Swoją ofertę edukacyjną, na specjalnie przygotowanych stoiskach, zaprezentowało 25 tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych - Hufiec Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Szkolny Ośrodek Kariery (Szok) przy ZSM-E, Pałac Młodzieży, a także Urząd Miasta Tarnowa.

Dodajmy, że w trakcie trwających dwa dni Targów odbyły się również zajęcia informacyjno-doradcze przygotowane specjalnie dla młodzieży. W warsztatach „Poznajemy zawody”, „Jak wybrać zawód” i „Gimnazjalisto – planuj przyszłość już dziś!” wzięły udział gimnazja z Tarnowca, Skrzyszowa i Łęgu Tarnowskiego. Rozdano ok. 850 informatorów. Zobacz także:
VIII Miejskie Targi Edukacyjne (31 marca - 1 kwietnia)
Komentarze...