Soczewki kontaktowe taniej nawet 70% niż u optyka
access_time 2011-03-07 08:39:55
Koniec z wysokimi cenami za soczewki i płyny. Nie przepłacaj za ten sam produkt u optyka lub w specjalistycznych sklepach. Zapraszamy do nowo powstałego sklepu z soczewkami kontaktowymi, płynami do soczewek oraz akcesoriami.


W swojej ofercie posiadamy tylko oryginalne produkty wiodących producentów takich jak Johnson & Johnson, Ciba Vision Bausch & Lomb, Barnaux, Cooper Vision, Zeiss, Alcon, Avizor, Amo, Zero Seven i inne.

Koniec z wysokimi cenami za soczewki i płyny. Nie przepłacaj za ten sam produkt u optyka lub w specjalistycznych sklepach.

Zapraszamy do nowo powstałego sklepu z soczewkami kontaktowymi, płynami do soczewek oraz akcesoriami. W swojej ofercie posiadamy tylko oryginalne produkty wiodących producentów takich jak Johnson & Johnson, Ciba Vision Bausch & Lomb, Barnaux, Zeiss, Alcon, Avizor, Amo, Zero Seven i inne.

Przykładowe ceny najpopularniejszych produktów:

To nie jest promocja! To są nasze normalne ceny! Dla stałych klientów przewidujemy upusty i gratisy. Aktualnie w ofercie posiadamy prawie 100 artykułów. 80% towaru znajduje się u nas na magazynie.

Nasz sklep znajdą Państwo
  1. na ulicy Wałowej 2 w Tarnowie (2 piętro pokój 12)
  2. można do nas zadzwonić tel. 14 691 85 24 lub 693 12 44 11
  3. zamówienie można również złożyć za pomocą maila ( tarnow@fabrykasoczewek.pl ) lub skorzystać ze sklepu internetowego www.fabrykasoczewek.pl
Badź na bieżąco zostań naszym fanem na Facebooku.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A