Koncert Piotr Nalepa Breakout Tour
access_time 2011-03-02 12:04:17
Piotr Nalepa Breakout Tour to koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy - 6 marca 2011r. o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Termin: 6 marca godz. 18.00
Miejsce: Centrum Sztuki Mościce
Bilet: 30 zł - normalny, 20 zł - młodzież i studenci (po okazaniu legitymacji)
Sprzedaż i rezerwacja: kasa CSM, ul. Traugutta 1, tel. 14 633 46 21, (rezerwacja ważna dwa dni)

Projekt Piotr Nalepa BREAKOUT TOUR jest konsekwencją, a może lepiej powiedzieć koncertową kontynuacją imprezy pod nazwą "Breakout Festiwal", który odbył się dwa lata temu w Rzeszowie. Festiwal poświęcony był pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Sylwetek tych artystów nie trzeba nikomu przybliżać. Pomimo tego, iż odeszli już od nas, to ich legenda jest nieśmiertelna.

Dyrektorem artystycznym "Breakout Festiwal" i jednocześnie muzykiem grającym praktycznie przez cały koncert na gitarze, był syn wspomnianych ikon sceny muzycznej - Piotr Nalepa. Posiada on niezaprzeczalne prawa formalne i genetyczne do dysponowania dorobkiem artystycznym swoich rodziców. Podczas koncertu w Centrum Sztuki Mościce zabrzmią największe, niezapomniane utwory wykonywane niegdyś przez Mirę Kubasińską i Tadeusza Nalepę. Będzie można posłuchać między innymi: Modlitwy, Kiedy byłem małym chłopcem, Na drugim brzegu tęczy, Gdybyś kochał hej, Poszłabym za tobą, a także nowych wersji Do kogo idziesz i Chciałabym być słońcem, które zostały nagrane i wydane na singlu. Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza Piotr Nalepa.  

  Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Marka Karewicza - "Tadeusz Nalepa". Marek Karewicz będzie gościem Centrum Sztuki Mościce 2 kwietnia 2011r., przy okazji wystawy fotografii poświęconej Krzysztofowi Komedzie.    

Skład zespołu:

Piotr Nalepa - gitara
Jean - vocal
Robert Lubera - gitara, vocal, harmonijka ustna
Piotr "Quentin" Wojtanowski - bass, vocal
Krzysztof "Fliper" Krupa - perkusja
Michał Jurkiewicz organy - hammanda piano fendera, vocal
Dla czytelników naszego Portalu mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Piotr Nalepa Breakout Tour w niedzielę 6 marca 2011 r. w Centrum Sztuki Mościce.
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Nalepa". Na zgłoszenia czekamy do 4 marca 2011 r. do godziny 12.00.

Znamy już zwycięzców. Są nimi: Ewa O. oraz Grzegorz M. Gratulujemy!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A