Jachimek bez cenzury rozbawi do łez w TCK
access_time 2011-02-12 11:49:40
Na stand up "Człowiek nie ma lekko" w wykonaniu Tomasza Jachimka zapraszamy 22 lutego o godz. 19:00 do Piwnic TCK. Bilety w cenie 25 zł dostępne już w przedsprzedaży w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.


Przetarte szlaki w Tarnowie! Po udanym STAND UP COMEDY - Bez cenzury!, który odbył się 25 stycznia przy udziale licznej publiczności w Piwnicach TCK, kontynuujemy tę formułę kabaretową.

Już 22 lutego 2011 r. w Piwnicach TCK wystąpi Tomasz Jachimek. To perła wśród stand-up’owców, czyli ludzi robiących tzw. Oneman show,który w Tarnowie przedstawi swój najnowszy program(dotychczas grany na polskich scenach tylko dwukrotnie - nie widzieliście tego jeszcze w telewizji) - "Człowiek nie ma lekko".

Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże. 

Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ostatnio natomiast zadebiutował na rynku literackim swoją książką pt. „Handlarze czasem” (z rysunkami Henryka Sawki). Książka będzie dostępna w sprzedaży podczas tarnowskiego występu Artysty po atrakcyjnej (niższej niż rynkowa) cenie. Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza obnażając ją regularnie w programie „Szkło Kontaktowe” w TVN24. 

Program kabaretowy Tomasza Jachimka "Człowiek nie ma lekko", to w pełni profesjonalny, doskonale przygotowany spektakl autorski w zabawny sposób komentując otaczającą nas rzeczywistość i wyśmiewając ludzkie słabości i natręctwa.

Na stand up w wykonaniu Tomasza Jachimka zapraszamy 22 lutego o godz. 19:00 do Piwnic TCK. Bilety w cenie 25 zł. w przedsprzedaży do nabycia od 1 lutego 2011 r. w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.


Info: TCK

Komentarze...