Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach w okresie Wszystkich Świętych
access_time 2010-10-26 11:15:03
We Wszystkich Świętych pojedziemy inaczej. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach wprowadzona zostanie w dniach 31 października oraz 1 listopada 2010 r. Zobacz szczegółowy opis i mapy zmian na drogach w okolicach cmentarzy.


Cmentarz w Krzyżu
ZOBACZ MAPĘ
Oznakowanie od godz. 6.00 dn. 31 października do godz. 22.00 dn. 1 listopada 2010 r.
Dojazd będzie się odbywał ulicami Nowodąbrowską, Spokojną do Elektrycznej lub do Krzyskiej, powrót: Elektryczna - Klikowska, lub Krzyska - Al. Matki Bożej Fatimskiej. Na ulicy Spokojnej obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu – od skrzyżowania z ulicą Nowodąbrowską do parkingu przy MPEC. W tych samych dniach na ulicy Krzyskiej pomiędzy ulicami Spokojną a Aleją Matki Bożej Fatimskiej obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu. Dla autobusów komunikacji publicznej dopuszczony zostanie ruch dwukierunkowy. Dla taksówek przewożących pasażerów dopuszczony zostanie ruch dwukierunkowy do przystanku autobusowego (zajezdni) i zastosowana tabliczka treści: „Nie dotyczy Komunikacji Miejskiej i Taksówek”. Z obu stron jezdni ustawione zostaną znaki zakazu zatrzymywania się. Parkowanie pojazdów - zgodnie z oznakowaniem - na parkingach przy cmentarzu, równolegle po południowej stronie ulicy Spokojnej oraz na udostępnionych placach wewnętrznych.

Cmentarz w Klikowej
Oznakowanie od godz. 20.00 dn. 30 października do godz. 8.00 dn. 2 listopada 2010 r.
Dojazd będzie się odbywał od ulicy Klikowskiej przez ks. Bajdy (dwa kierunki ruchu – bez zmian) i nowo wybudowaną ulicę. Na odcinku ulicy Zagumnie – od skrzyżowania z ul. ks. Bajdy do Klikowskiej obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu. Parkowanie pojazdów na parkingu przy cmentarzu i na ulicy Zagumnie - równolegle wg wskazań znaków.

Cmentarz w Mościcach
ZOBACZ MAPĘ
Oznakowanie od godz. 6.00 dn. 31 października do godz. 22.00 dn. 1 listopada 2010 r.
Dojazd do cmentarza będzie się odbywał ulicami: Kolejowa lub Sienkiewicza, Zbylitowska, Czarna Droga powrót ulicami: Czarna Droga, Norwida, /lub Brzozowa/. Na ul. Czarna Droga od ul. Zbylitowskiej do ul. Norwida obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu. Na ul. Zacisznej - ruch ograniczony zostanie znakami B-1 „zakaz ruchu” z tabliczką treści: „Nie dotyczy Komunikacji Miejskiej, Taksówek i mieszkańców”. Ruch ten odbywał się będzie w stronę ul. Czarna Droga, gdyż od strony ulicy Czarna Droga wprowadzony zostanie zakaz wjazdu. Po zachodniej stronie ulicy wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania.
Parkowanie pojazdów na ul. Czarna Droga – poza miejscami, w których parkowanie wyłączone jest znakami drogowymi oraz na wyznaczonych miejscach postojowych.

Stary cmentarz i cmentarz przy ulicy Lwowskiej
Oznakowanie i organizacja ruchu bez zmian.

Zobacz także:
Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych (MAPY)

Komentarze...