„Ich lepsze jutro” otwiera drzwi
access_time 2010-08-30 08:35:25
Na dzień otwarty Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej dla dzieci zaprasza Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Spotkanie odbędzie się 2 września o godz. 16.30 przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie. Tego dnia będzie można zapisać dzieci na zajęcia rehabilitacyjne.

W nowym roku szkolnym Aktywna Świetlica Terapeutyczna będzie pomagać dzieciom z niepełnosprawnościami w wieku od kilku miesięcy do 16 lat. Dla podopiecznych przygotowano zajęcia z logopedą, rehabilitantem, terapeutami zajęciowymi. Zaplanowano ćwiczenia na basenie oraz terapię z ulubionymi psami.

- Naszym atutem jest to, że zajęcia odbywają się w małych grupach oraz indywidualnie. Dzieci nie muszą czekać w długich kolejkach, tak jak jest w niektórych przychodniach czy ośrodkach zdrowia – podkreśla Krzysztof Drwal, prezes zarządu Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Na zajęciach wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, ciągle uzupełniany o nowe elementy. W czasie dnia otwartego odbędą się zapisy i zostaną stworzone nowe składy grup terapeutycznych. Oferta jest skierowana nie tylko do mieszkańców Tarnowa, ale również do sąsiednich miejscowości.

Dzień otwarty 2 września odbędzie się dzięki finansowemu wsparciu Karpackiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie.


Info: Organizatorzy

Komentarze...