Wielkie Otwarcie Gemini Park w Tarnowie
access_time 2010-08-23 18:37:54
25 sierpnia o godzinie 9.00 otworzą się przed pierwszymi klientami drzwi Gemini Park Tarnów. Po dwudziestu sześciu miesiącach budowy dobiegnie końca proces realizacji wartej około 500 mln. złotych inwestycji. Na stronach naszego portalu nie zabraknie foto- i wideo-relacji z tego wydarzenia.


Ponad dwa lata przygotowań, 2000 osób pracujących w 100 zespołach, sztab ludzi tworzących kreatywne rozwiązania, tony zużytego materiału i setki litrów farby – tak powstawało Gemini Park Tarnów. W najbliższą środę tj. 25 sierpnia 2010 roku o godzinie 9:00 odbędzie się Wielkie Otwarcie największego w mieście i regionie Centrum Handlowego, w którym pracę znalazło 1000 osób. Wcześniej, bo od godziny 7:00 zakupy będzie można zrobić w Tesco, Castoramie i Media Markt.

Gemini Park Tarnów czeka już na pierwszych klientów. Na łącznej powierzchni ponad 80 tyś. metrów kwadratowych usytuowano ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i handlowych. Lista najemców nowych w Tarnowie jest imponująca – to przede wszystkim wielkopowierzchniowe markety: Tesco w dużym formacie 10.000 metrów kwadratowych, Castorama oraz Media Markt. Ponadto wśród najemców Gemini Park są najbardziej znane i cenione światowe oraz polskie marki, takie jak: Jysk, C&A, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Douglas, City Sport, Solar, Apart, Swiss, Triumph, Wojas, Jean Luis David, oraz włoskie marki Intimissimi i Calzedonia. Również w Centrum zostanie uruchomiona pierwsza w mieście restauracja KFC, na którą długo czekał Tarnów. - Nasi Najemcy to mocna strona naszej galerii - mówi Kinga Witek, dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park w Tarnowie.

Jednym z istotnych wyróżników inwestycji jest jej dogodna lokalizacja. Na przejazd z centrum miasta do Gemini Park wystarczy zaledwie 15 minut. Klienci będą mogli skorzystać także z 10 linii autobusowych obsługujących Centrum. Klientom zmotoryzowanym Gemini Park oddaje do dyspozycji parking zewnętrzny i podziemny, który pomieści ponad 1000 samochodów. Przemieszczanie po obiekcie ułatwią klientom 3 windy oraz ruchome pochylnie.

- Było celowym zamysłem, aby otwarcie naszego Centrum miało lokalny charakter. Bardzo zależało nam na tym, aby kampania reklamowa nowego obiektu była oparta na tarnowskich fundamentach, stąd pomysł na hasła reklamowe odnoszące się do znanych tylko tarnowianom miejsc oraz wykorzystanie w kampanii modeli wybranych na castingu, który miał miejsce tutaj, w naszym mieście. Ponadto poszukiwaliśmy też intrygujących atrakcji, które chcemy zaoferować naszym klientom w dniu otwarcia. Wszyscy, którzy odwiedzą nasze centrum w tym dniu będą mogli obejrzeć występ Gwiazd programu Mam Talent, wziąć udział w grach zręcznościowych, oraz konkursach na symulatorach. W dniu otwarcia Gemini Park moc atrakcji czekać będzie także na najmłodszych gości. Będą konkursy z nagrodami oraz stanowiska malowania buziek. Pozostałych atrakcji nie zdradzę, niech to będzie tajemnicą jeszcze przez kilka dni – dodaje Kinga Witek.

Jedną z licznych atrakcji towarzyszących otwarciu Centrum będzie „Loteria na otwarcie Gemini Park Tarnów”. Każdy klient, który w terminie do 2 października zrobi zakupy w Gemini Park o wartości minimum 50 zł brutto będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody - samochód osobowy Fiat Bravo, telewizory LCD 40’’, laptopy oraz liczne bony na zakupy. Nazwiska szczęśliwców zostaną wyłonione podczas dwóch losowań. Pierwsze odbędzie się podczas koncertu Kayah 28 sierpnia, a drugie – finałowe 2 października. Dniem pełnym atrakcji będzie również sobota 28 sierpnia. Jednym z wydarzeń tego dnia będzie „Moto Sobota”, w programie której znajdują się m.in.: pokazy akrobacji powietrznych na motocyklach i quadach, pokaz Andrzeja Świgosta i jego "rajdowej ciężarówki" oraz parady Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów "WATAHA" i Tarnowskich miłośników "garbusów". Gwiazdą wieczoru będzie Kayah, która tego wieczoru zaśpiewa w Gemini Park. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Komentarze...