Targi Aktywności w CH MAX
access_time 2010-08-19 16:13:49
W najbliższą sobotę 21-ego sierpnia w Centrum Handlowym MAX, przy ul. Szkotnik 1A w Tarnowie, odbędą się Targi Aktywności. Impreza będzie miała charakter targowy – zaproszonych zostało wielu wystawców z różnych dziedzin.

Odwiedzający Centrum Handlowe MAX w tym dniu poznają propozycję m.in. szkół językowych, szkół jazdy, warsztatów fotograficznych, kursów nurkowania, sekcji pałacu młodzieży w Tarnowie oraz wielu innych dodatkowych szkoleń kierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.
- Poza możliwością zapoznania się z ofertą na aktywne spędzanie czasu i na podniesienie swych kwalifikacji, klienci Centrum Handlowego MAX będą mogli samemu spróbować swoich sił w wielu dziedzinach. Ponadto, wystawcy przygotowali pokazy, m.in. fotografii, tańca, fitness co uczyni wydarzenie jeszcze ciekawszym – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development – inwestora i zarządcy CH MAX. Jak dodaje: - Do tej pory nie stworzono w mieście możliwości zaprezentowania szerokiego wachlarza alternatyw pozalekcyjnych w jednym miejscu i w jednym czasie. W najbliższą sobotę takim miejscem będzie znane i często odwiedzane Centrum Handlowe MAX.
Zbliżający się początek roku szkolnego 2010/2011 to dla wielu okres wyboru zajęć dodatkowych na najbliższy semestr. Targi aktywności to doskonała okazja, aby wybór ten był w pełni przemyślany.

Komentarze...