Ruszyła przebudowa ulic Konarskiego i Narutowicza
access_time 2010-09-23 17:16:21
Tarnowscy kierowcy nie mają chwili wytchnienia na miejskich drogach. Zaledwie kilka dni po otwarciu nowego skrzyżowania ulic Konarskiego – Gumniska – Dąbrowskiego, rozpoczęto remont nawierzchni ul. Konarskiego i ul. Narutowicza na odcinku 600 metrów. Termin zakończenia robót zaplanowano na 4 listopada.


- Będziemy znowu prosili kierowców o wytrwałość i cierpliwość - zapowiedział Henryk Słomka-Narożański, wiceprezydent Tarnowa. Nie bez powodu. Od godzin porannych, w ramach III etapu zadania pn. "Remont dróg gminnych i powiatowych", rozpoczęto remont nawierzchni ul. Konarskiego i ul. Narutowicza na odcinku od zakończonej niedawno przebudowy skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do ul. Limanowskiego. Na zakres remontu składa się położenie nowej nawierzchni jezdni, wymiana krawężników ulicznych oraz przebudowa chodników. Koszt remontu to kwota blisko pół miliona złotych.

Przed głównymi robotami drogowymi Tarnowskie Wodociągi przystąpią do wymiany sieci wodociągowej- na odcinku od mostu na Wątoku do skrzyżowania ul. Wodną w pasie jezdni, natomiast do skrzyżowania z ul. Limanowskiego w pasie chodnika. Od dnia 27.09.2010 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego. Termin zakończenia robót 4.11.2010 r.


Info: Urząd Miasta TarnowaZobacz także:
Skrzyżowanie Konarskiego - Gumniska - Dąbrowskiego otwarte (FOTO)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A