Niezwykła promocja tenisa w Tarnowie
access_time 2010-09-20 18:12:01
Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg – to nazwiska, których fanom tenisa nie trzeba przedstawiać. 24 września będziemy ich gościć w Tarnowie, na kortach tenisowych ACT Sport, przy ulicy Wojska Polskiego 12. Mistrzowski debel odwiedzi Tarnów, w ramach promocji tej dyscypliny oraz jako główna atrakcja Tarnów Tennis Cup 2010.

Tarnowski dzień z tenisem rozpocznie się już o godzinie 10.00, spotkaniem deblistów z dziećmi z tarnowskich szkół tenisa oraz rozpoczęciem eliminacji do turnieju finałowego Tarnów Tennis Cup 2010. Na godzinę 13.00 zaplanowano konferencję prasową z udziałem Marcina Matkowskiego i Mariusza Fyrstenberga oraz Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały. O godzinie 14.00 rozpocznie się turniej finałowy o puchar w Tarnów Tennis Cup, w którym wezmą udział zawodnicy wyłonieni w kwalifikacjach w kategoriach: do 25 lat oraz open. Na 17.00 zaplanowano prawdziwą gratkę dla kibiców tenisa w Tarnowie – debel Matkowski/Fyrstenberg zmierzą się z doskonałą tarnowską parą: Bartłomiej Kałucki/Michał Matyfi. Po tym meczu, około godziny 18.00 rozpocznie się ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień oraz podsumowanie i zamknięcie imprezy. Organizatorem tej imprezy jest Urząd Miasta Tarnowa, przy współpracy z firmą Tauron Polska Energia S.A., Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, firmą ACT Sport oraz Martis Consulting. Główny patronat nad imprezą objął Polski Związek Tenisa.

Impreza odbywa się pod patronatem medialnym portalu onet.pl, dziennika Rzeczpospolita, TVP Kraków, Gazety Krakowskiej, Małopolskiej Telewizji Kablowej oraz czasopisma Tenis Klub.

Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg - wielokrotni mistrzowie debla, zwycięzcy ATP Masters Series Madryt, półfinał Masters Cup 2008, ćwierćfinał na Olimpiadzie w Pekinie 2008, półfinał Australian Open 2006, awans do Masters Cup 2006. Aktualnie zajmują 10 miejsce na świecie. W dotychczasowej karierze zwyciężali m.in. na turniejach w Barcelonie, Madrycie, Eastbourne, Warszawie, Sopocie, Costa Do Sauipe.

Więcej informacji na stronie www.tarnow.pl i na kortach tenisowych ACT Sport.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A