Wrzesień w „Marzeniu” pod znakiem 3D
access_time 2010-09-02 11:41:34
Zainteresowanie widzów filmami pokazywanymi w technice trójwymiarowej nie maleje, stąd i oferta dystrybutorów obfituje w tego rodzaju produkcje.

Kino „Marzenie” oprócz rozszerzonej wersji „AVATARA” Jamesa Camerona, którą można oglądać do 9 września, pokaże jeszcze 4 tytuły zrealizowane w technice 3D. Już od 3 września zapraszamy dzieciaki na „PSY I KOTY: ODWET KITTY”, a od 10 września proponujemy dzieciom małym i dużym wspaniałą animację twórców „Epoki lodowcowej” – „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, natomiast w tym samym terminie już tylko dorośli widzowie będą mogli zobaczyć horror science-fiction „RESIDENT EVIL - AFTERLIFE” (to już piąty film cyklu z Millą Jovovich w roli głównej, ale po raz pierwszy w technologii 3D).

I w końcu od 24 września muzyczno-taneczny „STREET DANCE”. Po frekwencyjnym sukcesie „Step up 3” w sierpniu będzie to kolejna propozycja dla miłośników tanecznych popisów na dużym ekranie. W październiku odpoczniemy trochę od trójwymiarowych efektów, ponieważ nasz repertuar zdominuje polska produkcja. Na 8 października zapowiedziana jest premiera filmowej ekranizacji „ŚLUBÓW PANIEŃSKICH” Aleksandra Fredry w reżyserii Filipa Bajona.


Info: Kino Marzenie


Aktualny repertuar tarnowskich kin na stronach naszego portalu:

Komentarze...