JAM SESSION "wszystkie chwyty dozwolone" - 3 września, pub Przepraszam
access_time 2010-08-30 15:46:37
Już w piątek 3 września w pubie Przepraszam przy Rynku 10, odbędzie się JAM SESSION comiesięczna impreza, na którą wpływ ma każdy, kto przyniesie instrument. Start o godzinie 19:00. Wstęp wolny.


Jak co miesiąc, w każdy pierwszy piątek miesiąca, na kolejny jam session zaprasza tarnowska salka prób Projection i pub Przepraszam. To już IV edycja spotkań, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Impreza odbywa się pod hasłem "wszystkie chwyty dozwolone". Oznacza to, że gramy bez żadnych ram stylistycznych. Impreza ma na celu, wymianę doświadczeń, integrację środowiska muzycznego, a przede wszystkim dobrą zabawę dla grających i słuchaczy.

- Zapraszamy muzycznych amatorów, zawodowców jak również wszystkich miłośników dobrej żywej muzyki. Pragnący zagrać powinni zabrać ze sobą tylko chęci i instrument, na miejscu będzie już czekać kompletne nagłośnienie i zestaw perkusyjny. Jeśli planujesz przyjść w roli słuchacza zapewne usłyszysz ciekawe improwizacje a może nawet znane przeboje w zaskakujących aranżacjach. Zapraszamy na imprezę, na którą każdy ma wpływ. - mówi Marcin Bojar z salki prób Projection.

Wstęp oczywiście wolny. Najbliższe wspólne muzykowanie 3 września, piątek, godzina 19:00, Przepraszam, Tarnów, Rynek 10.

Komentarze...