Są jeszcze wolne miejsca na tarnowskiej WSB
access_time 2010-07-21 10:33:55
Trwa rekrutacja na studia w tarnowskim Wydziale Zamiejscowym WSB-NLU. Do końca września będą przyjmowane podania kandydatów na kierunek Zarządzanie. Co ciekawe dla 15 najlepszych kandydatów przygotowano specjalną ofertę bezpłatnego studiowani w trybie dziennym.

- Jesteśmy jedyną niepaństwową uczelnią w Małopolsce, która oferuje w pełni nieodpłatne studia- – zapewnia dr Małgorzata Honkisz, dziekan tarnowskiej szkoły. By studiować „za darmo” wystarczy legitymować się co najmniej 70% dorobkiem punktowym na świadectwie maturalnym z dowolnego przedmiotu zdawanego w trybie poszerzonym. Najlepsza piętnastka otrzyma indeks już w październiku.

- Niemal codziennie zgłaszają się do nas kolejni kandydaci zainteresowani tą ofertą - dodaje dziekan.

W tarnowskiej WSB wybierać można spośród ośmiu oferowanych już w latach poprzednich specjalności i jednej nowej: „zarządzanie w transporcie drogowym”. - Tą specjalnością „przecieramy” szlaki przed uruchomieniem już niebawem kierunków technicznych- – mówi dr Małgorzata Honkisz.

Dodajmy, że studentem tarnowskiej WSB można stać się bez wychodzenia z domu. Szkoła oferuje system elektronicznej wymiany dokumentów. Wszystkie niezbędne druki można wypełnić i wydrukować w domu. Taki tryb pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Informacje dotyczące naboru i szczegółów konkursu można znaleźć na stronie internetowej WSB lub pod numerem telefonu tel. (14) 629 60 49. W tarnowskiej WSB kształci się aktualnie ponad dwa tysiące studentów.

Więcej informacji na temat rekrutacji na stronach uczelni: www.tarnow.wsb-nlu.edu.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A