Raper z Tarnowa łamie sobie język (WIDEO)
access_time 2011-02-07 13:50:04
Pochodzący z Tarnowa muzyk Daniel Ciupryk, znany szerzej pod pseudonimem Mc Silk podjął internetową walkę z mieszkańcem Los Angeles Georgem Watsky na prędkość rymowania. Dzisiaj wieczorem Mc Silk wystąpi na żywo w programie czwartym Polskiego Radia.


Miesiąc temu George Watsky poeta i raper z Los Angeles zamieścił w serwisie YouTube nagranie swojego "fast rappingu", czyli rapowania z bardzo dużą prędkością. Film wyświetlono już ponad 6 milionów razy. Młody, amerykański artysta szybko zyskał ogromną popularność w internecie.

Polak potrafi - klika dni temu Mc Silk (Daniel Ciupryk) pokonał Watsky'ego, publikując film na którym rapuje o 10% szybciej do podkładu "Break Ya Neck" Busta Rhymes. Już dzisiaj, w poniedziałek 7 lutego 2011 r. gościem specjalnym audycji CZTERY: GRAMY! (godz. 19.00-21.00) w programie czwartym Polskiego Radia, będzie MC Silk, czyli "biały dzieciak z Polski, który rymuje 10% szybciej niż Watsky". Wykonując na żywo to, co zaprezentował na bijącym rekordy popularności youtube'owym filmiku, spróbuje on utrzeć nosa wszystkim, którzy nie dowierzają że potrafi nawijać wyrzucając z siebie słowa z prędkością karabinu. Czy mu się uda?

Kim jest Mc Silk? To Daniel Ciupryk urodzony w Tarnowie. Jak pisze o sobie: "Pochodzę ze średnio inteligentnej rodziny. Uczęszczałem do szkoły podstawowej w Tarnowie, imienia Mikołaja Kopernika. Moją wychowawczynią była pani Terenia." Występował między innymi z Michałem Urbaniakiem, a w Tarnowie razem z zespołem SOFA w TCK i na dniach Tarnowa w 2008 roku. Na stałe mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi studio produkcji wideo Silky. Koncertuje razem z The Silky Sound System.

Fast rapping w wykonaniu Watsky'ego


Fast rapping w wykonaniu Mc Silka

Komentarze...