"Szczęśliwy człowiek" seans w kinie Marzenie
access_time 2011-02-01 12:40:38
Już 6 lutego o 15.00 w cyklu Cinemarzenie kolejna odsłona opowieści o dojrzałym, acz nieszczęśliwym człowieku. Tym razem historia osadzona jest w polskich realiach, w scenerii przygnębiających miejsc Krakowa.


Nie mniej jednak nie warto się zniechęcać ponurą przestrzenią, gdyż fabularny debiut Małgorzaty Szumowskiej „Szczęśliwy człowiek” jest w pełni intrygujący i ma wiele do zaoferowania. To bogate studium napiętych i trudnych do jednoznacznego określenia relacji w rodzinie, przeżywającej życiową tragedię. Wszystko zmienia się, gdy w jej małe pole wkracza osoba trzecia – Marta (świetna rola aktorki Teatru Starego w Krakowie – Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik).

Na prelekcję, projekcję i dyskusję zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury oraz zapowiadająca – Asia Chludzińska.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na seans "Szczęśliwy człowiek" w niedzielę 6 lutego w kinie Marzenie. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.

W najbliższych dniach poprzez naszą tablicę facebookową zorganizujemy konkurs, gdzie do wygrania będą bilety na seans "Szczęśliwy człowiek".

Jedno podwójne zaproszenie poprzez portal Facebook zdobył Paweł Szwedo.

Komentarze...