Plac Kościuszki w Tarnowie pełen marihuany?
access_time 2011-02-01 09:49:19
Informacje z wczorajszego i dzisiejszego wydania Kroniki Policyjnej opisują działania policji, które łączy marihuana i miejsce - Plac Kościuszki w Tarnowie.


Wczoraj wieczorem w rejonie domu handlowego przy Placu Kościuszki w Tarnowie, policyjny patrol zatrzymał 24-latka przy którym ujawniono 0,27 grama marihuany.

W miniony weekend Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali na Placu Kościuszki 17-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie 2,82 gramy marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W naszym mieście do zatrzymań za posiadanie marihuany dochodzi bardzo często. Narkotyk najczęściej ujawniany jest podczas rutynowych kontroli przeprowadzanych na młodych mężczyznach. W zeszłym miesiącu zatrzymany został 19-latek przy którym znaleziono 2,77 grama marihuany. Szczęścia do funkcjonariuszy nie miał także 21-letni mieszkaniec Zakrzowa, który w ubiegłoroczne wakacje został zatrzymany na tarnowskim Rynku za posiadanie środków odurzających właśnie w postaci marihuany w ilości 0,46 grama. Kilka dni później skontrolowano 28-letniego tarnowianina, który z ulicy Legionów trafił wprost za kratki. Posiadał przy sobie ponad 13 gramów marihuany i 22 gramy amfetaminy.

Komentarze...