Stand up po raz pierwszy w naszym mieście (KONKURS)
access_time 2011-01-20 11:15:55
Solowe, słowne potyczki z publicznością z udziałem Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej, Kacpra Rucińskiego. Występ w Piwnicach TCK już 25 stycznia (wtorek). Początek o godzinie 19:00. Bilety w cenie 25 zł.


W przeciwieństwie do kabaretu - stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy, oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej.

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. Do grupy najlepszych z polskich komików z pewnością należy właśnie ta trójka. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy, ale łączy ich jedno - forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Na ten niecodzienny koncert zapraszamy do Piwnic TCK już 25 stycznia (wtorek). Początek o godzinie 19:00. Bilety w cenie 25 zł. do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Ilość miejsc ograniczona.

ABELARD GIZA - człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

KATARZYNA PASECKA - kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej. 

KACPER RUCIŃSKI - młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Jest po prostu dobry.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenia na standup'owe występy Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego.
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "Stand up". Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2011 r. do godziny 12.00.

Wejściówkę zdobył Paweł Cieplak. Gratulujemy!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A