Projekcja filmu "Dwa dnia w Paryżu"
access_time 2011-01-11 18:47:27
Z cyklu CINEMARZENIE seans "Dwa dni w Paryżu" w niedzielę o 15.00 w kinie Marzenie. Bilety w cenie 9 zł. Wyjątkowo pikantna komedia romantyczna, pełna testosteronu i nie tylko dla lejdis. W naszym konkursie do wygrania jedno podwójne zaproszenie na seans.


Komedia o wyprawie pewnej nowojorskiej pary do Paryża, czyli seks w pięknym mieście.

Francuzka Marion (Julie Delpy) i Amerykanin Jack (Adam Goldberg) postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu na Stary Kontynent. Nie mogą zatem ominąć Paryża, tym bardziej, że jest to doskonała okazja, by odwiedzić przyszłych teściów Jacka, którzy niestety nie znają angielskiego… Spotkanie z nimi oraz całym zastępem eks-chłopaków Marion obnaży różnice kulturowe dzielące Europejczyków i Amerykanów, a także powie sporo prawdy o odwiecznej wojnie płci, widzów zaś rozbawi do łez!
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na seans "Dwa dni w Paryżu" w niedzielę 16 stycznia o godz. 15.00 w kinie Marzenie. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.

Poprzez naszą tablicę facebookową zorganizujemy konkurs, gdzie do wygrania będzie bilet na seans "Dwa dni w Paryżu".

Wejściówkę zdobył pan Paweł Węc. Gratulujemy.


Zobacz także inne aktualne konkursy na Tarnow.net.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A